Eladó lakás 70 millióig (20076 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 076 db
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (52347547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában, tetőtéri, nettó 56m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszer...
36 600 000 HUF
631 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (75252829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 62, 5m-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű k...
37 520 000 HUF
560 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (53378338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 1. emeleti, 76m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
44 240 000 HUF
582 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (19945334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 85m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
47 040 000 HUF
553 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (69442199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 60m2-es, lakás kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
34 160 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34749443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkert és a strand szomszédságában...
66 180 000 HUF
1 248 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (93264394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
44 340 000 HUF
1 266 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (15835445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eger szívében, az Érsekkert mellett, modern otthon várja új tulajdonosát! Eladó egy 75 négyzetméteres, rendkívül praktikus elo...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (47455943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Eger Felsőváros városrészén egy részben felújított, első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás! a lakás helységlistája: két t...
32 900 000 HUF
598 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (63833443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Heves vármegye, Eger, Lajosváros, csendes környéken, 55 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy csúsztatott zsalus szerkezetű, négye...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (25445296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belvárostól sétatávolságra, jó állapotú, 45/52 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy téglából épült, négylakáso...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (42817231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves megye, Eger, Cifrakapu úton, 61 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy kilencemeletes, részben szigetelt panel épület, rende...
38 500 000 HUF
631 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (38379383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, Lajosváros, 70 nm-es lakás eladó. Az átlagos állapotú ingatlan egy szigetelt társasház rendezett lépcsőházán...
39 000 000 HUF
557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (73524436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves vármegye, Eger, Felsőváros csendes környéken, 35m2-es lakás eladó. Az ingatla...
33 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (86789224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 55 m2-es erkélyes lakás Eger felsővárosában! Eger közkedvelt felsővárosi részén, rendezett társasházban kínálunk eladás...
28 900 000 HUF
525 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (21741773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Bercsényi Miklós utcában eladó egy 61 m2-es, erkélyes lakás! Az ingatlan a szigetelet társasház magas földs...
45 000 000 HUF
737 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (43348792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 600 000 HUF
631 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonszolnoki tégla lakás hirdetés (43649497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében Mosonszolnokon lakás eladó. a beruházó magas kivitelezésű, minőségi építőanyagok felhasználásával...
65 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (56276339)
6 hónapnál régebbi hirdetés