Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Balatonakarattyai tégla lakás hirdetés (32483775)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonakarattya egyik legkedveltebb részén kínálunk modern és igényes új építésű otthonokat ahol a minőség és a balatoni hangu...
74 900 000 HUF
1 783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai tégla lakás hirdetés (55844537)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
74 900 000 HUF
1 783 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (28722394)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83738643)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (22245443)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3-ik emeleti, 2 szobás, lakható, de f...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33375794)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi lehetőség a II. kerület szívében - új építésű lakás hatalmas terasszal és AUTÓBEÁLLÓVAL! A II. kerület egyik legkereset...
69 900 000 HUF
2 496 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (15376857)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
77 900 000 HUF
2 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (94579753)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok, Foki-hegy: Balatoni panorámás luxuslakások eladók! Ébredjen minden reggel a Balaton lenyűgöző panorámájára! Eladóak...
72 688 500 HUF
1 453 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (32559872)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Orbánhegyen! Eladó egy kétlakásos családi házban egy 40 m2-es, saját, önálló bejárattal és kerttel, amerikai ...
58 000 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (58323448)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belváros csendes utcájában 1. emeleti 95m2-es társasházi lakás eladó. a lakás 2019-ben felújításon esett át, korsze...
68 000 000 HUF
715 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (49675755)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (37479832)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kisvárda központjában eladó egy 86 m2-es lakás! A lakás az első emeleten található, Kisvárda központjában, egy 1980-ban épült...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (74653693)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, panorámás lakás eladó Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Fazekas János téren! Eladásra kínálunk egy 51 m2-es...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77841674)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, belső szintes lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyháza belvárosához közel kínálunk megvételre egy modern, ...
42 900 000 HUF
680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94449472)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44432469)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, 69 m2 + 8 m2-es Otthon Nyíregyháza Szívéhez Közel Befektetésnek is Kiváló! Eladásra kínálunk egy tágas, 69 m2 + 8 m...
69 900 000 HUF
1 013 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (24227133)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33934226)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosban modern, fiatalos, minőségi és kényelmes lakás eladó! Akár azonnal is költözhető! A vásárláshoz Baba...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36441839)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ideális első otthon és biztos befektetés, eladó tetőtéri lakás az Érkertben Nyíregyháza Érkert városrészén eladó egy 42 m-es, ...
41 900 000 HUF
997 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (65572741)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kisvárda központjában eladó egy 3 szobás, 137 m2-es lakás! Az 1998-ban épült, tégla falazatú társasházban található, két szin...
78 500 000 HUF
560 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal