Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (83233336)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A belváros csupán 2 perc sétára, a nagy piac és az állomás 3 perces távolságra található. 1980-Ban épült lakás, ami a földszin...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77949344)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! Ez a 2024-ben teljeskörűen...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44767638)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93446565)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas belvárosi otthon Nyíregyháza szívében - belső szintes, 115 nm-es lakás két erkéllyel! Otthon Start Programra alkalmas! ...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (36133469)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hangulatos, tetőtéri otthon eladó Tiszavasvári csendes részén! Ha egy tágas, világos és nyugodt környezetben található otthont...
31 500 000 HUF
273 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (29399547)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32476935)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Legyen Ön az első lakója! Új állapotú, 78 m2 alapterületű + 12 m2 erkéllyel rendelkező álomotthon a Virág utcában Nyíregyháza e...
73 000 000 HUF
935 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74355524)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó modern, igényes lakás a közkedvelt Damjanich lakóparkban! Eladásra kínálok egy modern stílusú, igényes, újszerű lakást a...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási egyéb lakás hirdetés (13364384)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Téglás központjában eladó egy 50 m2-es, jó állapotú lakás - saját célra, vagy befektetésnek is ideális. Kinek ideális? - Els...
46 000 000 HUF
920 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93753295)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás Nyíregyháza belvárosától 10 perc sétára! Nyíregyháza egyik központi részén, az Arany János utcán e...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67393241)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, 54 nm-es, jó állapotú ingatlan saját tárolóval Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Ala...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási tégla lakás hirdetés (18249947)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdúnánás központi részén azonnal hasznosítható, 75 m2-es tégla lakás eladó Hajdúnánás egyik jól megközelíthető utcájában kín...
42 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43937934)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas, belvárosi 140nm-es lakás, nagy erkéllyel és garázzsal. Azonnal költözhető! Eladó Nyíregyháza belvárosának egyik kedvelt...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (38533937)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben rendkívűl jó helyen eladó, egy 57 m2-es magas földszinti kert kapcsolatos. Erkélyes lakás, 14 m2 szerelő akn...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83856519)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32695139)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34442374)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, az ikonikus Takarékpalotában, gyönyörű, galériázható lakás eladó. A műemlék OTP Takarékpalota épület...
73 500 000 HUF
918 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tuzséri tégla lakás hirdetés (43366567)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tuzséron eladó egy 138 m2-es, 4 és fél szobás családi ház! Az ingatlan 1990-ben épült, beton alapra, tégla falazattal. A kiv...
21 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (37463435)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Záhonyban, központhoz közeli utcában eladó egy 71 m2-es, igényesen felújított lakás. a társasház panelből 1989-ben épült, mely ...
27 500 000 HUF
387 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72572378)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2