Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94573593)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyíregyházán, csendes környezetben, saját garázzsal! Megvételre kínálok egy földszinti, 68 nm-es, 3 külön nyíló s...
70 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77639593)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű kétlakásos társasházi ingatlan kerül értékesítésre Nyíregyháza csendes, kertvárosi részén, a városközponttól csupán ö...
76 600 000 HUF
1 255 737 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53474941)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, napfényes lakás Nyíregyháza belvárosában, a Holló utcában! Kivételes lehetőség Nyíregyháza belváros és az egyete...
64 900 000 HUF
877 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (22427679)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! Ez a 2024-ben teljeskörűen...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39535375)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, belvárosban kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 55 nm-es, erkélyes, jó állapotú, tégla lakást, amely i...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (23614297)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (66334434)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában igényes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zárt udvari parkolóval eladó. Nyíregyháza szívében kínálo...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (73983424)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai panel lakás hirdetés (31388995)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mátészalkán eladó lakás a város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásr...
31 000 000 HUF
596 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72747432)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94843597)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kis lakását nagyobbra cserélné, itt a lehetőség! Otthon Start Programra alkalmas! Eladó Nyíregyháza belvárosában, kiváló elhe...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (44333189)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kisvárda központjában eladó egy 86 m2-es lakás! A lakás az első emeleten található, Kisvárda központjában, egy 1980-ban épült...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (42399885)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó belsőszintes lakás Nyíregyháza szívében. Nyíregyháza belvárosában kiváló lokációban eladásra kínálok egy 86 m2 es belsősz...
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (59754465)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes luxus a belváros szívében 89 Nm-es, belső szintes álomotthon! Eladó egy igazán különleges, 89 Nm-es, belső szintes la...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (73668517)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (85934247)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A belváros csupán 2 perc sétára, a nagy piac és az állomás 3 perces távolságra található. 1980-Ban épült lakás, ami a földszin...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (52243997)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37592477)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó modern, igényes lakás a közkedvelt Damjanich lakóparkban! Eladásra kínálok egy modern stílusú, igényes, újszerű lakást a...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43746175)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, belső szintes lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyháza belvárosához közel kínálunk megvételre egy modern, ...
42 900 000 HUF
680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tuzséri tégla lakás hirdetés (73198398)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tuzséron eladó egy 138 m2-es, 4 és fél szobás családi ház! Az ingatlan 1990-ben épült, beton alapra, tégla falazattal. A kiv...
21 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal