Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (77455773)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kisvárda központjában eladó egy 86 m2-es lakás! A lakás az első emeleten található, Kisvárda központjában, egy 1980-ban épült...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (73574817)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kisvárda központjában eladó egy 3 szobás, 137 m2-es lakás! Az 1998-ban épült, tégla falazatú társasházban található, két szin...
76 000 000 HUF
542 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (63289447)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, 2 szobás lakás Nyíregyházán a vasútállomás közelében Nyíregyházán, az Érkert csendes részén eladó egy 55 m²-es...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (65313734)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern luxus a belváros peremén – Csak a bőröndöket kell hoznia! Nyíregyháza kedvelt részén, az Arany János utcán eladó egy el...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53239732)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, belső szintes lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyháza belvárosához közel kínálunk megvételre egy modern, ...
42 900 000 HUF
680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási tégla lakás hirdetés (49471348)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, kiváló állapotú lakás Hajdúnánás szívében! Hajdúnánás belvárosában kínáljuk ezt a 44 nm-es, téglaépítésű, 2 s...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (54972562)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44234847)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza belvárosának szívében – különleges belső szintes lakás garázzsal és ERKÉLLYEL! Eladásra kínálunk Nyíregyháza belv...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49334451)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében Nyíregyháza belvárosában! Kiváló lehetőség befektetőknek és fiatal pároknak egy...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32549536)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű kétlakásos társasházi ingatlan kerül értékesítésre Nyíregyháza csendes, kertvárosi részén, a városközponttól csupán ö...
76 600 000 HUF
1 255 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54122838)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes luxus a belváros szívében 89 Nm-es, belső szintes álomotthon! Eladó egy igazán különleges, 89 Nm-es, belső szintes la...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (29985767)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Legyen a lakás első lakója! ! ! ! Új állapotú, 78 m2 alapterületű + 12 m2 erkéllyel rendelkező álomotthon a Virág utcában Nyí...
73 000 000 HUF
935 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (95354724)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
### Nyíregyháza ### belváros ### 3 szoba ### A belváros csupán 2 perc sétára, a nagy piac és az állomás 3 perces távolságra ta...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (49722397)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás Nyíregyháza szívében, az Északi körúton keresi új lakóit. Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi tégla lakás hirdetés (74837664)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ibrányban, nyíregyházától 15 perc autóútra eladó egy tökéletes állapotú lakás és a hozzátartozó garázs! ! ! Négylakásos társa...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (98446774)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hangulatos, tetőtéri otthon eladó Tiszavasvári csendes részén! Ha egy tágas, világos és nyugodt környezetben található otthont...
31 500 000 HUF
273 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (44969786)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó 86 nm-es, 4 szobás lakás Kisvárda abszolút központjában! Kisvárda városközpontjában, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy ...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (79867682)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében egy 54 négyzetméteres, kiváló elrendezésű, világos lakás a 9 emeleten. Az ingatla...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92375848)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza belvárosában egy belső szintes, két erkélyes 115 nm-es lakás keresi új lakóit. Alsó szinten található egy tágas n...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85257633)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának közelében eladó 2 szobás, klimatizált lakás – kiváló ár-érték arány! Nyíregyháza belvárosának közvet...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal