Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34143722)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eger városközpontjának közvetlen szomszédságában, a Károlyváros belső részén kínálunk eladásra egy tégla építésű, 122 négyzetmé...
69 900 000 HUF
499 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (85626144)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel Miskolc szívében ezt a lenyűgöző, új építésű lakást, amely ideális választás lehet akár a családod, akár a vállalkoz...
69 900 000 HUF
735 789 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dorogi panel lakás hirdetés (31923734)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Dorogon, Komárom-Esztergom vármegyében, ahol egy 53 négyzetméteres, használt lakás várj...
37 900 000 HUF
592 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87483292)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Allee Bevásárló Központ 8perc! Kedves Érdeklődő! Budapest egyik legkedveltebb városrészében, Albertfalván, a Kondorosi úton t...
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (26564934)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Irodánk megvételre kínál egy belváros közeli átlagos állapotú földszinti, 3 szobás lakást Elhelyezkedés: -Tesco express, iskol...
32 500 000 HUF
613 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (93398839)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Irodánk megvételre kínál egy szép állapotban lévő 2 szobás tégla lakást Dunaújváros központi részén. Villamos hálózat teljes ...
37 500 000 HUF
646 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33344424)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, igényes környezetben lévő, tehermentes, azonnal költözhető, tetőtéri lakás kerül most értékesítésre a Kappel Emília ut...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai panel lakás hirdetés (16945413)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kistarcsán az Eperjesi úti lakótelepen vált eladóvá ez az 54 négyzetméteres, kétszobás, panorámás, világos lakás egy panelprogr...
55 000 000 HUF
1 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (39615293)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébeten az Eperjes utcában 4 emeletes csúsztatott zsalus ház 2. emeletén 2 szobás, 56 nm-es felújított állapotú lakást k...
64 300 000 HUF
1 148 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (37214242)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kispest szívében, zöld környezetben: Tágas, 50 nm-es lakás nagy lodzsával! Eladó Kispest méltán kedvelt, átmenő forgalomtól m...
49 990 000 HUF
999 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (67866243)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest – Sporttelep utcában, kiemelten kulturált környezetben 54 m2-es, 2 szobás Erkélyes panellakás eladó! 4 Emeletes, Szige...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (23467742)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Keresett Lakás Tipus, 3%Hitelre Alkalmas! Kulcsrakész megoldás, teljeskörűen felújított, erkélyes lakás eladó Budapest XVII. ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (88624854)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Balla Ingatlan siófoki irodájának ajánlatában. Siófokon, Ezüstparton, szabadstrandhoz közel, vízparttól 8 perc sétára 4 laká...
76 400 000 HUF
1 317 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (35245423)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladóvá vált Újpest központjában, mégis csendes környezetben egy 71 nm-es, 2+1 félszobás+ étkezős és erkélyes lakás! Azonnal b...
68 300 000 HUF
961 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (36923924)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, felújított 3 szobás lakás eladó az Avason – kiváló elosztással Eladásra kínálunk egy 73 m²-es, második emeleti, világos...
42 500 000 HUF
582 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42884275)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, napfényes lakás eladó Miskolcon, a Jókai lakótelepen eladó egy 55 m²-es, 1+2 félszobás, 5. emeleti lakás...
49 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (57966444)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó tetőtéri, 2+2 félszobás lakás VESZPRÉMBEN! FIGYELEM! - a lakás TEHERMENTES - Akár azonnal költözhető - a tetőtér szint...
80 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64979478)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Zrínyi Gimnázium Közelében, 2. Emeleti, 56 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, zárt udvarban autóbeállási és garázs ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34288959)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kosbor utcán tégla építésű, liftes társasházban, Nappali + 2 szobás + gardrób, erkélyes, 61/74 nm-es, 4. emeleti ...
66 500 000 HUF
898 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (69576244)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Ady Endre utcában, 2 külön nyíló szobás, 46 nm-es csúsztatott zsalus építésű társasház 3. emeletén ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal