Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75424621)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Belvárosban, Omnia kávézó közelében eladásra kínálunk Nappali + 1 szobás, 2 erkélyes, 58 nm-es lakást tégla építé...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92795247)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Zrínyi Gimnázium közelében kínálunk megvételre egy 56 m²-es, 2. emeleti, téglaépítésű társasházi ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33363673)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt városrészében, Malomkertben, az Ady Endre utcában eladó egy 46 nm-es, 3. emeleti, jó állapotú lakás. Az ing...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (26553759)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, a Kossuth utcán, eladó egy 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes, kívülről szigetelt, igényes kialakítású, lift...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93343537)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Irányár: 63. 900. 000 FtTelefonszám: 06 20 9  268 433 NYÍREGYHÁZA belváros szívében 76 négyzetméteres, három szobás + nappalis ...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53977837)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza abszolút belvárosában eladó egy teljes körűen felújított, modern kialakítású, 76 m²-es, 2+1 szoba nappalis 2. emele...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43994248)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosának egyik közkedvelt részén eladó egy 58 m²-es, belső szintes, 1 szoba nappalis elrendezésű igényesen felú...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (58876447)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérváron panel lakás eladó. Eladásra kínálok a Szedreskerti ln-ben 4 szintes épület 3. emeletén egy 60 nm-es átalakítot...
52 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (94733635)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
2 + 2 Félszobás panelprogramos, 67 m2-es felújított panellakás marcalváros i-en eladó! ! ! Győr-Marcalváros rendkívül kedvelt...
63 500 000 HUF
933 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (99996447)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény központjában, téglaépítésű társasház 3. emeletén, 56 nm-es, 2 külön szobás, gázkonvektor fűtéses, loggiás lakás...
46 500 000 HUF
830 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (82445772)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Mező utcában, tégla építésű társasház 2. emeletén, 78 nm-es, amerikai konyhás nappali+3 külön szobás, erkélyes, ...
59 900 000 HUF
767 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (93975443)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, tetőtéri, kertkapcsolatos bruttó 65 nm-es (nettó 50 nm), amerikai konyha-nappali + 1 hálószobás lakás eladó Pécs egyik ...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49533624)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Nyíregyházán! Földszinti, felújított ékszerdoboz eladó ​Keresi új otthonát vagy egy biztos befektetést? Nyíre...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (22248333)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szekszárd zöldövezeti részén jó elrendezésű, tágas lakás! Szekszárdon, a Zöldkert utcában eladó 4. emeleti, 56 m2-es, 3...
37 000 000 HUF
660 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67595535)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2. emeleti, 2 szobás lakás a x. kerületben, a Kistorony park közelében! Budapest x. kerületének kedvelt részén, a Kisto...
53 200 000 HUF
1 043 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (73256448)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy praktikus elrendezésű, ideális, családi otthon pápán! Kiváló lokáció! Eladásra kínálok Pápa Felsővárosi részén egy 20...
56 500 000 HUF
680 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (43567388)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! 35 Nm-es panellakás páratlan kilátással a Dunára, Csepel Kertvárosban. A másfél szobás ...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (41999293)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás pesterzsébet zöldövezeti RÉSZÉN! Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének egyik legkedveltebb...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78787553)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium garzonlakás eladó a XIII. kerület legkedveltebb részén panorámás terasszal, teljes bútorzattal, teljeskörű felújítással...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46573533)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(English below - angolul lentebEladó a XIII. kerület dinamikusan fejlődő részén, Lőportárdűlőn, a Dózsa György úti metrómegálló...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal