Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (77474923)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező 2 szobás panellakás gyönyörű panorámával, mely otthon start programra is alkalmas!...
58 500 000 HUF
1 170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39592716)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a budai i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Naphegyen egy 40 nm-es, földszinti, világos, kétszobás lakás. a környék ...
72 900 000 HUF
1 822 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34844934)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Könnyen kiadható, jó állapotú lakás a XIV. kerületben, zöldövezeti környezetben*** A lakás egy panelprogramos társasház VII...
63 900 000 HUF
1 161 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (28745447)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított belvárosi lakás eladó Mohácson! Mohács belvárosában kínálunk megvételre egy kiváló elhelyezkedésű, 63 m² - e...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (42955243)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44443464)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panelprogramos, 51 nm-es, felújított lakás teljes bútorzattal eladó! Eladásra kínálunk Miskolc egyik legkedveltebb és legkerese...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (84297297)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hőszivattyús, alacsony rezsijű új lakás a Kodály köröndnél, mennyezeti hűtés-fűtéssel és tágas terekkel! Budapest VI. kerület...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35575937)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (55228434)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, parkos környezetben felújított, 2 szobás, loggiás lakás eladó az Örs vezér tere közelében! Zugló egyik legkedveltebb...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72433546)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Iii. kerület, flórián tér mellet felújítandó, 3 külön nyíló szobás, panorámás lakás panelprogramos házban eladó! *** Eladóv...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (78374595)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79487643)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörű, erkélyes garzonlakás eladó az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladóvá vált egy 2004-ben épült, modern, liftes társas...
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49632342)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti galériás lakás a 12. kerületben a mom Park közelében, az Alkotás utcában! Hasznos alapterület: 31 ...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37494743)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy parkra néző lakás békásmegyer duna felőli OLDALÁN! Ha egy otthonos lakást keresel, amit nem kell órákig takarítani ...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi egyéb lakás hirdetés (99647373)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
==Sorházi lakás Isaszegen, saját intim kerttel, terasszal és gépkocsi beállóval! ==Megvételre kínálunk Isaszegen, a Batthyány L...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Isaszegi egyéb lakás hirdetés (24247563)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
==Sorházi lakás Isaszegen, saját intim kerttel, terasszal és gépkocsi beállóval! == Megvételre kínálunk Isaszegen, a Batthyány...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (98574395)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A város szívében eladásra kínálunk egy Tolnai utcai, 4. emeleti, 2 + fél szobás gyöngyszemet! a 4. emeletről csodás kilátás nyí...
62 000 000 HUF
1 068 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (48763473)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest III. kerületében, a Víziorgona utcában egy kiváló állapotú, 9. emeleti, világos lakás, amely akár teljes berende...
69 500 000 HUF
1 390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33334837)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a felújítandó, téglaépítésű lakást Budapest belvárosában, a Lujza utcában. A földszinti ingatlan 49 négyzetmét...
55 400 000 HUF
1 130 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (27277476)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló lehetőség központi helyen – otthonnak és befektetésnek IS! Eladásra kínálunk egy 53 nm-es, 1+2 félszobás lakást egy re...
64 500 000 HUF
1 216 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal