Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49645535)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy felújított állapotú, 35 négyzetméteres lakást Budapest csendes részén, a Párkány utcában. A lakás egy 1+...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (14342923)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló központjában, frekventált helyen eladó egy 2 szobás távfűtéses, hőszigetelt, azonnal költözhető lakás. Helyiséglista: el...
19 900 000 HUF
510 256 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47564595)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított, jó elrendezésű lakás.  Nemcsak otthonnak de befektetésnek is k...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (55746794)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy tatai lakás, ami igazából egy kertes ház, csak inkognitóban van! ? ? ? ? A Kocsi utcában – ahonnan a Kossuth tér ny...
64 900 000 HUF
877 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (67696532)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Stílusos városi élet a komáromi KÖZPONTBAN! KIVÁLÓ elhelyezkedés és KÉNYELEM! ! ! Belváros, 2. emelet + erkély! ! ! Ritka le...
52 990 000 HUF
963 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (37753753)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított, erkélyes téglalakás eladó Salgótarjánban, a Vásártéren! Salgótarjánban, az Úttörők úton kínálunk eladás...
21 990 000 HUF
478 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (46733374)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Zugló közkedvelt részén – Angol utcában Budapest XIV. kerületében, az Angol utcában kínálunk m...
67 000 000 HUF
1 425 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (15357426)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes otthon Békéscsaba szívében – felújított, földszinti panel lakás! Ez a 50 m²-es, teljes körűen felújított lakás Béké...
35 500 000 HUF
710 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (35479677)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2