Eladó lakás 80 millióig (25034 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 034 db
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (64623377)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotavárosban 3. emeleti, erkélyes, tégla építésű lakás nappali + 3 szobával, zöldre néző kilátással eladó. A lakás főbb jel...
74 900 000 HUF
1 026 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (17346673)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Tavasz utcában vált eladóvá, szigetelt és szép állapotú házban. Nem osztatlan közös tulajdon. a lakók csendesek és az udvar m...
64 800 000 HUF
1 472 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53485615)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagyzuglóban, az m2 metró Pillangó utcai megállójától 5 perc sétára egy jó állapotú, 50 nm-es, 2+ félszobás lakás várja új tula...
66 500 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (56929464)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladás kínálok, egy belváros és korház közeli, Göcseji út elején elhelyezkedő, első emeleti lakást, zárt udvarral, 2 emeletes t...
36 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93233757)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 1. emeleti, felújított, klímás 2 szobás, galériás lakást kínálok a Teleki tér közelében, jó közlekedési és infrastrukt...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73376362)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított, azonnal költözhető lakás eladó Rákospalotán – akár bútorozva is! Budapest XV. kerületében, Rákospalota csendes, cs...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99345515)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Belső Kétszintes Csodalakás Eladó a Palotanegyedben! Megvételre kínálok a méltán népszerű Palotanegyedben egy 56 nm-es belső ...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb lakás hirdetés (99544479)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Környezet és életminőség - minden egy karnyújtásnyira A Mátyás király utca Monor egyik legjobb része: csendes mellékutca hangul...
53 000 000 HUF
913 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (73677393)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított - 3 Szoba - Erkély -Szuper Helyen Csendes, parkos mellékutcában - mégis frekventált helyen - kínálok eladásra egy 3...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (88962238)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hétvégén és május elsején is megtekinthető! Boráros tér közelében eladó 74 nm-es, 3 tágas szobás Tehermentes lakás! Hitelfelv...
69 900 000 HUF
944 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (86224438)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérek alján az Ibolya lakótelepen, eladó egy kiváló elosztású, 55 nm-es, 1+2 félszobás e...
53 500 000 HUF
972 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (99136344)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban az Interspar közelében eladó egy 4 lakásos társasházban levő 1. emeleti, 52 nm-s igényes lakás. Az ingatlanban 2 szob...
62 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (76156454)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lővérek alján, az Ady Endre utcában eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, első eme...
69 500 000 HUF
798 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (73395223)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Többgenerációs vagy hobbi célra is alkalmas, egyedi tetőtéri lakás eladó Sopronban az Interspar közelében. Eladásra kínálunk e...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (66371334)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopron belvárosában eladó egy felújított társasház földszintjén található jó állapotú 84 nm-s lakás. Az ingatlanban étkezős kon...
75 600 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (89243639)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopronban a Pihenőkereszt lakóparkban eladó egy magasföldszinten elhelyezkedő 60 nm-s igényesen felújított, 2005-ben épült laká...
70 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (76727695)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk ajánlatában! Sopronban az Aranyhegyen eladó egy 1990-ben épült társasház 2. emeletén lévő 76 nm-s, K-Ny tájol...
59 000 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentiváni egyéb lakás hirdetés (23492232)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy világos tetőtéri lakás saját kerttel, közel a központhoz! Pilisszentiván csendes, kellemes részén, a központhoz köz...
79 900 000 HUF
918 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (23498731)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínáljuk Zugló csendes, zöld utcájában található, teljeskörűen felújított és újjáépített, 15 m²-es (9 m² alsó + 6 m²...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai egyéb lakás hirdetés (54923692)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes ajánlat Gyulán – teljesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Gyula kedvelt Törökzugi városrészében eladó e...
32 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal