Eladó lakás 80 millióig (25034 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 034 db
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (45457854)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
✅Teljes körűen felújított, panelprogramos lakás az örs vezér tér közelében – azonnal KÖLTÖZHETŐ! Budapest x. kerületének egyi...
73 900 000 HUF
1 274 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93294239)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeged Vértó közelében Nagyon jó állapotú, világos, azonnal költözhető lakásEladó Szeged közkedvelt részén, a Vértó közelében e...
68 500 000 HUF
951 388 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (47597934)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mosonmagyaróváron a Mosoni Dunától és a Városközponttól kb. 5 Perc sétára lévő remek adottságokkal rendelkező 61 nm-es, 1. emel...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (93554777)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeged csendes, kis lakóközösségű környezetében kínálunk megvételre egy 66 m²-es, igényesen kialakított földszinti lakást. Fő...
75 500 000 HUF
1 143 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (47464433)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Saját ízlésére szabható lakás eladó – kiváló alap, jó lokáció! Szeged - Makkosházán kínálunk megvételre egy 60 m²-es, 5. emel...
52 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (95586141)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szeged közkedvelt részén, a Vértó közelében kínálunk megvételre egy 72 m²-es, 2+2 szobás, kiváló elrendezésű lakást, amely pane...
68 500 000 HUF
951 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (92485463)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged a Csuka utcában kínálunk megvételre egy bruttó 80 m²-es, tetőtéri lakást, amely különleges hangulatával és praktikus kia...
69 900 000 HUF
1 184 745 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (36623237)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 64 nm-es, erkélyes lakás Oladon, a Nagy László utcában! Eladásra kínálunk a Nagy László utcában egy folyamatosan csinosí...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84532757)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc - Diósgyőrben örökpanorámás, panelprogramos lakás eladó! Miskolcon az Árpád úton, eladó egy 51m2-es panelprogramos, pra...
28 000 000 HUF
549 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (15362153)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten, a x. kerületben eladó felújított, stúdió jellegű ingatlan Budapest x. kerületében kínálok megvételre egy kb. 25 M²...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (86844478)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsett, Fehérhegyen, a Pakert közvetlen közelében eladó egy 35 m2-es, földszinti, téglaépítésű lakás. Az ingatlan főbb jelle...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24399483)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65654397)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a Lázár Vilmos Általános Iskola mellől, rohamosan fejlődő házban lévő42 nm-es lakás szokásjog alapján használt ki...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71195839)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (38768779)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573749)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (52344248)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével k...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (79954564)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás lakás eladó a x. kerület csendes, kertvárosias részén. A 35 m²-es ingatlan világos, barátságos ...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (48784865)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (74393288)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181435 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
29 900 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal