Eladó lakás 80 millióig (25034 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 034 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55434232)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben a Perényi Zsigmond utcában eladó egy 15 m2+ 10nm galériás, belső udvarra néző, 1 szobás, gázkonvektor fűtésű, mű...
27 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53644491)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 8. kerület közkedvelt részén, a Palotanegyedben egy magas minőségben felújított, hűtő-fűtő klímával felszerelt, belső k...
45 900 000 HUF
1 480 645 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79396773)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 8. kerület közkedvelt részén, a Palotanegyedben egy magas minőségben felújított, nettó 20 m²-es, +12, 5 m² állógalériáv...
49 900 000 HUF
1 559 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (94364646)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnal költözhető, tehermentes lakás a Nádastó parkban - saját pincével! Eladásra kínálok egy földszinti, 68 nm-es, 2+1 szob...
72 900 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93144812)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy 32 nm-es teraszos 1 szobás laskást rendezett téglaépítésű társasházban. Az ingatlan több szempontból felú...
34 800 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (52346776)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Parkra néző, erkélyes 2 szobás lakás eladó a XIV. kerületben – Ond vezér útján? A közkedvelt Ond vezér útja részén kínálunk m...
73 800 000 HUF
1 506 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (46327954)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre Kínálok Az Etelen Úton Egy Teljeskörűen Felújított, Szép Állapotú, 51 m2-Es, 2 Szobás, Étkezős, NAPFÉNYEs, CSENDEs, ...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (44545146)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ez a lakás egy hangulatos tetőtéri otthon amelyet a fény átjár és a nyugalommal párosul. A 90 nm-es tágas és stílusosan felújí...
65 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (73765655)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tégla építésű ház első emeletén várja ez az otthon, hogy a saját ízlésedre varázsold! Ez a 2 szobás, nagy erkélyes lakás egy ...
46 500 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (64763273)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fiatalos, igényesen felújított 2 egész és 1 fél szobás lakás várja új lakóit. A 4 emeletes társasház 3. emeletén helyezkedik ...
52 500 000 HUF
1 009 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97498399)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Képzeld el, hogy belépsz egy térbe, ahol minden részlet rólad szól. Nem túl nagy, nem túl kicsi - pont annyi, amennyire szükség...
59 900 000 HUF
1 871 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (15377534)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kert utcában Nappali + 2 szobás, erkélyes, 72 nm-es lakás eladó szigetelt, tégla építésű liftes társasház 4. emel...
59 000 000 HUF
819 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (66324554)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Városi Uszoda közelében 2. emeleti, Nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 69 nm-es lakás, tégla építésű zárt ...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79512335)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas utcában, Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás szigetelt, tégla építésű társasház 2. emeleté...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23624734)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Vasvári Pál utcában Nappali +  1 szobás, 57 nm-es lakás szigetelt, tégla építésű társasház 4. emeletén eladó! A...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74651721)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Vasvári p. Utcán, 57 nm-es, nappali - étkező + 1 szobás lakás, szigetet, téglaépítésű társasház 4. emeletén jó áll...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36582413)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Belvárosban a Vasvári p. Utcában eladásra kínálok egy 65m2-es, 2+1 szobás, kiváló állapotú, erkélyes lakást! Tová...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (91966534)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyha-étkezős, erkélyes lakás, szigetelt, liftes, pane...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal