Eladó lakás 80 millióig (25034 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 034 db
Eladó Hajdúszoboszlói csúsztatott zsalus lakás hirdetés (87876431)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló belvárosában, 3 szobás lakás ELADÓ! BEFEKTETŐK és családosok számára egyaránt kiváló VÁLASZTÁS ez a LAKÁS! E...
76 000 000 HUF
1 041 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (72437354)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Szegeden, a Pentelei soron ! Szeged egyik kedvelt, csendes, mégis jól megközelíthető részén, a Pentelei soro...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (98143573)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged belvárosában, tik közelében, a Petőfi Sándor sugárúton 61 m²-es, azonnal költözhető tégla lakás elad ó! Eladásra kínálu...
69 000 000 HUF
1 131 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (68979777)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Nyíregyházán Örökösföld! Nyíregyházán, az Örökösföld egyik legkedveltebb részén, eladó egy 61 m²-es, 3. emeleti, 2...
48 900 000 HUF
801 639 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (34894747)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Győr-Adyvárosban, alacsony rezsivel! Győr kedvelt városrészében, Adyvárosban, a Pláza közelében eladó egy 53 m2-es...
49 800 000 HUF
939 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43417699)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kizárólag Nálunk! *** Zugló egyik legkedveltebb, parkos részén eladó egy 49 nm-es, belsőépítészeti igényességgel megújított...
73 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (33229548)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökölön kínálunk megvételre egy 64 nm-es, földszinti, kiváló állapotú, 2 szobás ingatlant, amely jelenleg irodaként működik, de...
60 900 000 HUF
951 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33534845)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (25923343)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Fiatalos, azonnal költözhető lakás privát parkolóval és tárolóval, kiváló választás első otthonnak vagy BEFEKTETÉSNEK! *** ...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (28483577)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21349491)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő, egyre népszerűbb Csarnoknegyedében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53378348)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Modern üzlethelyiség, kiváló lokációval eladó*** Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében meg...
30 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35879912)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (38534792)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Komlón, Kenderföldön eladó egy teljesen újjáépített, 34 m? -Es lakás. A felújítás során az ingatlan az alapoktól megújult: új...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73772344)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! Jellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságá...
54 990 000 HUF
1 057 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99785637)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az in...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (27335524)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (43277572)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egyedi kialakítású, 3 szobás lakás Dorogon! Eladó egy egyedi kialakítású, 3 szobás, 77 nm-es (+6 nm-es erkély) lakás Doro...
52 000 000 HUF
626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (24443338)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában, 2. emeleti, bérlővel együtt eladó lakásPécs belvárosának közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 2. emelet...
52 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (76496249)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, emeleti lakás eladó Pécsen a Zsolnay Negyed közelében! Pécs egyik kedvelt, mégis csendes részén, a Zsolnay Kulturál...
55 000 000 HUF
1 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?