Eladó lakás 80 millióig (25040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 040 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (66324554)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Városi Uszoda közelében 2. emeleti, Nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 69 nm-es lakás, tégla építésű zárt ...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79512335)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas utcában, Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás szigetelt, tégla építésű társasház 2. emeleté...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23624734)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Vasvári Pál utcában Nappali +  1 szobás, 57 nm-es lakás szigetelt, tégla építésű társasház 4. emeletén eladó! A...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74651721)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Vasvári p. Utcán, 57 nm-es, nappali - étkező + 1 szobás lakás, szigetet, téglaépítésű társasház 4. emeletén jó áll...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36582413)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Belvárosban a Vasvári p. Utcában eladásra kínálok egy 65m2-es, 2+1 szobás, kiváló állapotú, erkélyes lakást! Tová...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (91966534)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyha-étkezős, erkélyes lakás, szigetelt, liftes, pane...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95944387)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43562388)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 55m2-es, 2 szoba+ étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (58323743)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lakások energetikai tanúsítványa: a +besorolású A belváros egyik legkedveltebb részén, 10 lakásos, modern társasházban kínálu...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (79657759)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győrben, a Szigethy Attila úton eladó egy 62 m²-es, nappali + 2 szobás, hallos, erkélyes, első emeleti lakás. Az ingatlan 2018...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (53944327)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Belvárosának rendkívül kedvelt részén, a dunapart rezidenciában, újszerű épület, liftes társasház 1. emeletén, amerikai ko...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (75879464)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó harmadik emeleti lakás teljes bútorzattal egy szigetelt társasházban! Az 56 nm-es ingatlan praktikus kialakítású: talál...
64 800 000 HUF
1 117 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (43588134)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető lakás győr-adyváros központjában! Csak a Tradíció Ingatlan kínálatában! Győr-Adyváros kedvelt részén, a Sz...
51 000 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43513377)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc Dél- Kilián városrész parkos részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 2. emeletén, egy 63 m2 alapterületű 2 szobás...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (39238334)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében, Belső-Ferencvárosban, a Hölgyes Endre utcában, mindössze 200 méterre a Corvin-negyed metrómegállótól,...
59 900 000 HUF
1 996 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54594394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy 29 m²-es (valóságban 31 m²), 2. emeleti l...
49 900 000 HUF
1 720 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (98335654)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerület közkedvelt részén, a Sajó utcában egy 37 m²-es, erkélyes, másfél szobás, átgondolt elrendezésű lakás. Ideá...
72 000 000 HUF
1 945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (49874914)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
IX. kerületben az Üllői úton a Pöttyös utcai megállóhoz közel eső részen 3 emeletes téglaépület földszintjén 51 nm-es 1, 5 szob...
59 000 000 HUF
1 156 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal