Eladó lakás 80 millióig (25044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 044 db
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (39238334)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében, Belső-Ferencvárosban, a Hölgyes Endre utcában, mindössze 200 méterre a Corvin-negyed metrómegállótól,...
59 900 000 HUF
1 996 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54594394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy 29 m²-es (valóságban 31 m²), 2. emeleti l...
49 900 000 HUF
1 720 689 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (98335654)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerület közkedvelt részén, a Sajó utcában egy 37 m²-es, erkélyes, másfél szobás, átgondolt elrendezésű lakás. Ideá...
72 000 000 HUF
1 945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (49874914)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
IX. kerületben az Üllői úton a Pöttyös utcai megállóhoz közel eső részen 3 emeletes téglaépület földszintjén 51 nm-es 1, 5 szob...
59 000 000 HUF
1 156 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb lakás hirdetés (79434745)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Újpesten, a víztorony közelében – 4 szobás, erkélyes lakás, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Újpest közkedvelt részén, a Víztorony közelébe...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (93725434)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Rendkívüli, különleges ajánlat irodánk kínálatában a XIII. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb részén, a Göncz Árp...
71 000 000 HUF
1 245 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (44339833)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretne egy olyan lakást, ahol a kényelem és a kiváló lokáció találkozik? Megtalálta! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb ...
69 800 000 HUF
1 090 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (39444193)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (78746877)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (96974674)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (78869347)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baja Újvárosban eladó 54 m2-es, erkélyes, klimatizált, az elmúlt években felújított tégla lakás a 4. emeleten. Található benne ...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (24346834)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (29268797)