Eladó lakás 80 millióig (25044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 044 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75138563)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (26117473)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (22777471)
17 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolc Hejőcsaba városrész csendes, zöldövezeti utcában egy 3 szintes tégla építésű társasház földszinti lak...
42 700 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (45442833)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (84493785)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínál...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (79249949)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác-Deakváron eladó egy bruttó 62 nm összterületű, amerikai konyhás nappali + 1 hálószobás tetőtéri lakás, mely a 2. emelet fel...
55 000 000 HUF
887 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (95595287)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót k...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (62143493)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kétszintes lakás, garázzsal, tárolókkall és zöld KERTTEL! Budapest mindössze 20 perc autóval vagy tömegközlekedéssel...
67 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (57148833)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak készpénzes vásárlóknak! Dunakeszi egyik kiváló lokációjában, a Radnóti Miklós Gimnázium közelében eladó egy 63 m²-es, nap...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (35334477)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Fót központi részén egy frissen felújított sorházi lakás! Az ingatlan 72 mn-es, előkertes. Egy 32 nm-es amerikai konyhá...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői csúsztatott zsalus lakás hirdetés (96439852)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Remek elosztású és adottságú erkélyes lakás csak Önre vár! ***** 3%-Os hitel igényelhető! ! ! ****** Fedezze fel ezt a lenyűg...
65 900 000 HUF
1 098 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43933693)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, földbe süllyesztett (szuterén) lakás - Vác déli részén energiatakarékos, azonnal költözhető Vác déli részén kíná...
51 990 000 HUF
1 039 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (94552347)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár alatt! Azonnal költözhető családi otthon Dunakeszi alagligetben ne maradjon le RÓLA! Dunakeszi egyik legkeresettebb részén...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (66397787)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, a Barátság úton kínálok megvételre egy azonnal költözhető és kiváló adottságokkal rendelk...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (25757234)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (48929864)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy emeleti, 113 nm lakás, garázzsal, tárolóval és zöld KERTTEL! Budapest mindössze 20 perc autóval vagy tömegközlekedés...
72 500 000 HUF
641 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (53244342)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, világos panellakás eladó Nyergesújfalun – azonnal költözhető! Eladásra kínálunk Nyergesújfalu frekventált részén ...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (37253795)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, világos panellakás eladó nyergesújfalun – azonnal KÖLTÖZHETŐ Eladásra kínálok Nyergesújfalu frekventált részén egy...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (53773443)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tokod-üveggyári lakás! Eladó egy 55 nm-es tokod-üveggyári lakás a Kodály közben, közel a 10-es úthoz, de mégis kellő ...
28 711 200 HUF
522 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (54595997)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, világos panellakás eladó Nyergesújfalun azonnal költözhető! Eladásra kínálunk Nyergesújfalu frekventált részén egy ...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal