Eladó lakás 80 millióig (25044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 044 db
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (55131453)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, a Salétrom utcában eladó 1. emeleti, 49 m²-es, 2 szobás, világos lakás francia erkéllyel. A lakás jó adotts...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (71675343)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, belváros közelében, 53 m2- es, , 4. emeleti panel lakás ELADÓ: Az 53 m2 alapterületen, a francia erkéllyel r...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (81554143)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Téglás központjában eladó egy 14 lakásos társasházban új építésű, földszintes 62 m2-es, 2 szobás társasházi lakás. A lakáshoz ...
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (66744555)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181448 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Tel...
64 900 000 HUF
1 081 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (54477616)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180966 hivatkozási számú kaposvári társasházi lakás. Prémium minőség...
48 500 000 HUF
898 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (72525937)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181442 hivatkozási számú szombathelyi társasházi lakás. Eladásra ...
39 900 000 HUF
561 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (97938454)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181413 hivatkozási számú kőszegi társasházi lakás. Kőszeg történe...
21 900 000 HUF
561 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (73548335)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, azonnal költözhető kertkapcsolatos lakás! 68 M²-es lakótérrel és kb. 60 M²-es, saját használatú kerttel kínálunk ...
69 990 000 HUF
1 029 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (98346233)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181421 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Világos, ...
24 900 000 HUF
607 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85334747)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minimalista elegancia és zöld panoráma Zugló szívében Zugló egyik legkedveltebb, parkos részén eladó egy 49 nm-es, belsőépítés...
73 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (16183894)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Mezőhegyes városközpontjában egy jó állapotú, tégla építésű, 3 szobás, 81 m2 területű lakás. a vizesblokk 2 éve teljeskör...
9 490 000 HUF
117 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (53421394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi belvárosi életérzés erkéllyel - Terézváros szívében! Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Budapest VI. kerületének egy...
64 900 000 HUF
1 707 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (56773397)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Karikás Frigyes utca Van egy hely a városban, ahol a nyugalom és a pezsgő életstílus tökélete...
64 990 000 HUF
1 412 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (13765859)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (43572259)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Föltámadás u. , 74, 6 m2-es, 1. emeleti, téglalakás, 19 m2-es zártudvari garázzsal együtt eladó. a lakásban 3 szoba, ko...
62 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai egyéb lakás hirdetés (84474635)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Orosháza külterületén, Békés megyében egy különleges hangulatú, 71 nm-es társasházi lakás, amely egy nyugodt, természetkö...
29 000 000 HUF
408 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43134363)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Újpesten a Pozsonyi lakótelepen megvételre egy 46nm-es, két szobás, felújított, tizedik emeleti, panoráma kilá...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92354317)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34347993)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik közkedvelt részén, a III. kerületben, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 nm alapterületű, 2 szobás, pan...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (33635827)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csEladó napfényes, csendes lakás IV. kerületben parkra néző kilátás! Röviden:56 m²-es, jól elosztott, világos ...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal