Eladó lakás 80 millióig (25010 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 010 db
Eladó Jászberényi egyéb lakás hirdetés (77879944)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: észak-nyugati ...
39 900 000 HUF
676 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (38583446)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Használt - felújított Kom...
54 900 000 HUF
980 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (55444574)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-nyugai tájolású Állapota: Használt - felújított Kom...
71 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (32437956)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy régi parasztház jellegű épületrészben, amely a múlt karakterét és a jövő lehetőségét egyesíti a 77 m² lakótér + 18 m² fedet...
75 000 000 HUF
974 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98393454)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló közlekedés mellett, nagyon jó adottságú csendes újszerű lakás eladó a IX. kerület rehabilitált részén. A lakás a telep...
75 900 000 HUF
1 581 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76742433)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Kiszugló csendes, rendezett részén egy 37 nm-es, jó állapotú lakás! A 4 emeletes, tégla építé...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57686992)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, 54 m²-ES lakás zugló kedvelt, zöldövezeti részén – ideális első OTTHONNAK! Eladó egy 54 m²-es, 1+2 félsz...
70 500 000 HUF
1 305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (76779782)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna-lakótelepen kínálunk eladásra egy 59 nm-es, 3 különnyíló szobás, jó adottságo...
59 800 000 HUF
1 013 559 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34439791)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosi részén kínálunk megvételre egy 2015-ben épült, kiváló állapotú, 54 nm-es (bruttó 60 nm) lakást, amely egy re...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (81387735)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, társasházi lakás Cegléden! Tégla épület a belvárosban, 64 nm nettó lakótér, 2 különnyíló szoba (lam...
63 500 000 HUF
992 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (42584726)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Százhalombatta szívében, egy felújított, 4. emeleti, 62 négyzetméteres, tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a világo...
66 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (63449952)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán élhető, napfényes, remek lakás várja új lakóját a Mézeskalács téren. Előző tulajdonosa imádta a zöld környezet, a ...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59436947)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen közkedvelt részén, a Dobozikerti lakótelepen eladó egy 17, 63 m²-es, 1 szobás, első emeleti tégla lakás, amely kiváló ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45248293)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető lakás a VIII. kerület szívében! Budapest pezsgő részén, a Turay Ida Színház közelében eladó egy 47 nm-es,...
44 990 000 HUF
899 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (25327972)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk Veszprém egyik legkeresettebb lakótelepi részén, a Haszkovó utcában, egy 32 m²-es, felújított stúdiólakást,...
37 000 000 HUF
1 156 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54573847)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, két nagy szobás lakás eladó a Teleki László téren. Eladó Budapest egyik folyamatosan fejlődő részén, a Teleki László...
59 880 000 HUF
1 222 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84354479)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma