Eladó lakás 80 millióig (25021 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 021 db
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (81387735)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, társasházi lakás Cegléden! Tégla épület a belvárosban, 64 nm nettó lakótér, 2 különnyíló szoba (lam...
63 500 000 HUF
992 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (42584726)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Százhalombatta szívében, egy felújított, 4. emeleti, 62 négyzetméteres, tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a világo...
66 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (63449952)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán élhető, napfényes, remek lakás várja új lakóját a Mézeskalács téren. Előző tulajdonosa imádta a zöld környezet, a ...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59436947)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen közkedvelt részén, a Dobozikerti lakótelepen eladó egy 17, 63 m²-es, 1 szobás, első emeleti tégla lakás, amely kiváló ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45248293)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető lakás a VIII. kerület szívében! Budapest pezsgő részén, a Turay Ida Színház közelében eladó egy 47 nm-es,...
44 990 000 HUF
899 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (25327972)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk Veszprém egyik legkeresettebb lakótelepi részén, a Haszkovó utcában, egy 32 m²-es, felújított stúdiólakást,...
37 000 000 HUF
1 156 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54573847)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, két nagy szobás lakás eladó a Teleki László téren. Eladó Budapest egyik folyamatosan fejlődő részén, a Teleki László...
59 880 000 HUF
1 222 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84354479)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Zalaegerszeg kedvelt Landorhegyi részén, az Egry József utcában egy záró szinten található, 4. emeleti, 58 m²-es, távfűté...
39 990 000 HUF
689 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44784747)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületének közkedvelt, kertvárosias részén, a Dorozsma közben kínálunk megvételre egy 41 m²-es, 2 szobás, földsz...
46 000 000 HUF
1 121 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi tégla lakás hirdetés (89449733)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Borsodnádasd csendes, mégis élénk városrészében kínáljuk eladásra ezt a használt, 64 négyzetméteres lakást, amely ideális válas...
6 500 000 HUF
101 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (39583355)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon, a városközpontban 1, 5 szobás lakás eladó! A Wesselényi utcában liftes házban található lakás 40m2-es, 1, 5 szob...
32 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (54947652)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron belvárosában, az Ógabona téren, műemlék épület első emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, nagy potenciállal rend...
62 000 000 HUF
805 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (98935767)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, világos 3 szobás lakás eladó Újpalotán A XV. kerületben, Újpalota kedvelt részén, szigetelt társasház 6. emeletén k...
74 500 000 HUF
1 221 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (72969328)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Idilli Lakás Újpest Határán, 2011-Ben Épült Társasházban! Privát Tároló BenNE Van Az Árban! Megvételre kínálok Újpest határán...
72 500 000 HUF
1 394 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75315628)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
III. kerület, Békásmegyer Duna felőli oldalán, szellős beépítésű, zöldövezeti környezetben kínálok megvételre egy 57 nm-es, 1+2...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (15539946)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 46 nm-es, másfél szobás lakás saját kerttel rendelkező házban – Káposztásmegyer II. Eladásra kínálunk a Sárpatak utcába...
63 390 000 HUF
1 378 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39923435)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiataloknak, Befektetőknek! XI. kerület Közkedvelt Részén Az Irinyi József Utcában Eladó Egy Felújított, 1, 5 Szobássá Alakít...
72 900 000 HUF
1 970 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79115334)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legjobb Ár! Otthon Start Hitelre Is MEGVÁSÁrOLHATÓ Új Építésű Lakás! 51 Nm-es, 2 szobás, kiváló állapotú lakás eladó a XIV. K...
76 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34129383)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér téri Metró és egyetemek közelében Eladó egy Világos, jó állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás, gardróbos, parkra néző lak...
63 700 000 HUF
1 384 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (84494953)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Komlón, frekventált helyen, a belvárosban, szép állapotú lakás eladó. A szobák külön nyílnak, ugyanakkor egymásból is megközel...
28 500 000 HUF
548 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal