Eladó lakás 80 millióig (25021 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 021 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37673441)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza központi részén, a Vasvári Pál utcában kínálunk megvételre egy 65 nm-es, 3. emeleti, jó állapotú lakást. Az ingatl...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46338217)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Jósavárosban, panel építésű társasház 1. emeletén, 55 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes, távfűtéses, felújított lakás, g...
54 000 000 HUF
981 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (58738539)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Belváros, Vasvári p. Utcán, 65 nm-es, 3 szobás felújított lakás, négyszintes társasház 3. emeletén eladó! Főbb p...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94337449)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Szarvas utcán, 53 nm-es, 1+2 szobás lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén jó állapotban eladó! Főb...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (32937237)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kaposvár belvárosához tartozó Takáts Gyula téren kínáljuk megvételre ezt a legjobb paraméterekkel rendelkező téglalakást. Els...
39 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (57729947)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne várj a “tökéletes pillanatra”! EZ az a lakás, ez az a pillanat! FIGYELEM! Fiatalok, idősek, befektetők! ELADÁSRA kínálok...
56 900 000 HUF
1 138 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (32934742)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Makkosház városrészben, csendes, átmenő forgalomtól mentes, Juharfás utcában, 3. emeleti, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes, ...
51 500 000 HUF
936 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (56713996)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged Csongrádi sugárúton eladó egy 63 m2-es 3 szobás panel lakás. Az ingatlan zöld övezetben található, csendes jó lakóközös...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63931442)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, az Egyetem sugárút és a Honvéd utca sarkán eladó egy 54 m²-es, plusz 5 m²-es erkéllyel rendelkező, nappali + 2 szo...
75 900 000 HUF
1 405 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64479741)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc Belvárosában, egy 4 emeletes panelprogramon átesett panelépítésű társasház 3. emeletén, egy 76 m2 alapterületű 3 szobás...
55 990 000 HUF
736 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (62533142)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kőporos utcában, azonnal birtokba vehető, panelprogramos 9. emeleti, 51 m²-es, 2 szobás, nagy konyhás, mért távfűtéses, összk...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári tégla lakás hirdetés (43354243)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözz könnyedén! Bútorozott, klímás, erkélyes lakás eladó Vasváron! Kiváló választás saját otthonnak vagy akár befektetésnek ...
40 400 000 HUF
684 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25625638)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros csendes, természetközeli részén 67 nm-s, tágas lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társasház magasföldszintjén...
49 900 000 HUF
744 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (55133742)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-egyetemvárosban 53 nm-s, szép állapotú, 1. emeleti lakás eladó. A 2 különnyíló szobával rendelkező ingatlan 4 emeletes t...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi egyéb lakás hirdetés (63377956)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos garzonlakás Harkány szívében! Harkány belvárosában, a Kossuth Lajos utcában kínálunk megvételre egy 28 m²-es...
23 000 000 HUF
821 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25136264)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában újszerű, tágas, teraszos lakás eladó. Egy téglaépítésű társasház 1. emeletén 85 nm-es, újszerű állapotú, 2 ...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (88945577)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, a Krisztina Téren, 35 nm-es, 1, 5 szobás, felújított, klímás, 10/2. emeleti lakás eladó. A társasház sziget...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31776437)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegyi úton teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Az ingatlan kiváló állapotú tégla társasház 2....
37 900 000 HUF
773 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (95359346)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Dél-Kilián városrészben eladásra kínálunk egy 59 m²-es, 2 szobás, 3. emeleti erkélyes lakást, csendes, rendezett társas...
31 600 000 HUF
535 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (23531321)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörűen felújított, egyedi beosztású, világos lakás nagyon jó közlekedéssel! Eladó egy 30 m2-es, harmadik emeleti, udvarra...
52 900 000 HUF
1 763 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal