Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (87917989)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Városliget szomszédságában, befejezésre váró polgári ékszerdoboz Istvánmezőn! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budap...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (65332587)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43545442)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31 nm-es, egy szobás,...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39123955)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújított,...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (99257359)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Karikás Frigyes utca Van egy hely a városban, ahol a nyugalom és a pezsgő életstílus tökélete...
64 990 000 HUF
1 412 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (41348496)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (23692391)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teljesenkörűen felújított, 0 km-es, emeleti lakás! Modern lakás fiataloknak, diákoknak, egyedülállóknak erkély, extra felszerel...
67 900 000 HUF
1 697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67633443)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94236873)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (28523577)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98237698)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában a Rákóczi úton eladó, egy tégla építésű, zárt udvaros társasházban található, 52 m2 2. emeleti, erkélyes...
52 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51953674)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedülálló ajánlat Kiskunfélegyházán! Első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás a Móravárosban! 61 M²-es, részben felújított, lak...
28 900 000 HUF
473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (78714675)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertvárosban eladó 2, 5 szobás, erkélyes lakás! Kecskemét Műkertváros csendes részén eladó egy 63 nm-es, 1. emeleti...
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (32976724)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Részben felújított, tágas, polgári stílusú, 114 m²-es lakás, terasszal és kb. 300 M²-es kerttel Kiskunfélegyházán, a városközpo...
39 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (63495641)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nagykőrös belvárosában 2 szobás, erkélyes parkranéző LAKÁS! Az ingatlan jó állapotban van, festés után költözhető! Legfon...
34 990 001 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (35373267)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 990 001 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43274593)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38497353)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás 3. emeleti lakás! a társasházat 2002-ben építették, átgondolt tervek alapján. Kül...
77 400 000 HUF
967 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94282246)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség 2 az 1-ben lakás! Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított ...
55 800 000 HUF
785 915 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23427827)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal