Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94282246)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség 2 az 1-ben lakás! Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított ...
55 800 000 HUF
785 915 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23427827)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97925322)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (42524641)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Kertvárosi részén, a Nagy Imre úton, eladó egy 2. emeleti két szobás lakás, mely teljes körű extra minőségű felújításon es...
49 600 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (14917973)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tetőtéri lakás Pécs közkedvelt Uránváros városrészében! Pécs egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Uránvárosban eladóv...
69 900 000 HUF
659 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (27174448)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs legjobb részén Magaslati úton ő örök panorámás lakás eladó:- tégla építésű- négyemeletes épületben- 67 nm-es- jelenleg két...
69 000 000 HUF
1 029 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (23932893)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, a közkedvelt Salétrom utcában eladó egy 1. emeleti, 49 m²-es, 2 szobás, világos lakás francia erkéllyel. a la...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (73477367)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított panel lakás a XVIII. kerületben 35nm -es 1, 5 szobás! Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna lakó...
50 890 000 HUF
1 454 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74563444)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a IV. kerület közkedvelt részén, a Szigeti József utcában egy 54 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakás, panelprogramos házban. ...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (77526679)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Kecskemét, Széchenyivárosban, 2 szobás, 53 nm, erkélyes, felújított, 3. emeleti panel lakás eladó A l...
47 500 000 HUF
896 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (95347735)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 53 m²-es, 2 szobás lakás Komárom belvárosában, a Madách Imre utcában. A lakás a harmadik emeleten hely...
46 900 000 HUF
884 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34229446)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Zugló egyik legkedveltebb részén, csendes kertesházas övezetben egy 30 m2-es téglaépítésű társasházi lakást....
55 900 000 HUF
1 863 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói tégla lakás hirdetés (63642462)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home ingatlan iroda eladásra kínálja ezt a 3 szintes lakóház 1. emeleti téglalakását Balatonszárszón. Az ingatlan elhel...
39 800 000 HUF
530 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (53493337)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy szolnoki lakást az alábbi paraméterekkel: -1970-es építés ...
29 400 000 HUF
534 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (44313412)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 23 lakásos új építésű társasházi lakást! Az ingatlan főbb jellemzői:...
68 827 500 HUF
997 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74113475)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2