Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94435644)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Közkedvelt Füredi lakótelepen, Örs vezér tértől 800 méterre kínálunk megvételre egy legfelső emeleti, 49 nm-es 2 szobás pa...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (98274339)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes 2, 5 szobás lakás zárt lakóparkban, saját parkolóval! XV. kerület csendes, parkosított részén, zárt lakóparkban kín...
64 500 000 HUF
1 023 809 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (31973886)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy csendes lakás Kiszugló szívében, az Angol utcában! Eladásra kínálok egy 2. emeleti, 45 nm-es, 1 nagy szobás (33 nm)...
52 000 000 HUF
1 155 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85793111)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított - Félemeleti - egyszobás garzon Teljesen felújított félemeleti lakásokat kínálok ügyvédi használati megosztással. ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23538923)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - belső kétszintes - befektetésnek is ajánlott! A Blaha Lujza tér közelében kínálok egy kis garzon lakást, mely mű...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42243776)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! XIV. kerület kedvelt részén, a Róna utcában kínálunk megvételre egy téglaépítésű, rendezet...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46343796)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Százados Negyed Zuglói Hangulat a Belváros Közelében! 213 Lakás - 32, 64 nm + 6, 41 nm erkély Hasznos alapterület: 35, 85 nm ...
70 140 000 HUF
1 948 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71548618)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százados Negyed Zuglói Hangulat a Belváros Közelében! 208 Lakás - 37, 47 nm erkély nélkül. A lakáshoz van rendelve a p2 szám...
71 900 000 HUF
1 943 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59246442)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy 77 nm-es, két lakrésszé alakított ingatlan Budapest VII. kerületében, a Rákóczi úton, a Blaha Lujza tér közelében. ...
76 900 000 HUF
998 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73453867)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Barátságos garzon Alsórákos egyik legszebb utcájában – saját tárolóval és hangulatos kerttel. Alsórákos csendes, zöld utcájáb...
39 500 000 HUF
1 362 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (14799656)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 32 nm-es, 2 szobás, udvarra néző földszinti lakás a 2. kerületben – a Lövőház utcában! Kivételes lehetőség a város egyik...
57 000 000 HUF
1 781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (57798774)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre Kínálok Őrmezőn Egy Szép Állapotú, 49 m2-Es, 3 Szobás, Panorámás, NAPFÉNYEs, CSENDEs, Jól Kiadható, Jó Elosztású Lak...
72 900 000 HUF
1 487 755 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42243974)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás földszinti lakás Újlipótváros szívében – otthonnak vagy irodának is kiváló választás! A XIII. kerület egyik leg...
67 000 000 HUF
1 175 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48797135)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított garzon Budapesten, a 7. kerület szívében! VII. Csengery utcában, első emeleti, felújított, 29 m²-es garzonla...
53 000 000 HUF
1 827 586 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33964929)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 32 nm-es szuterénlakást, Budapest x. kerületében, a Liget utcában! Most itt a lehetőség, hogy Budapes...
23 990 000 HUF
749 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14262477)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest 18. kerület, Liptáktelep városrészében a kerület jól megközelíthető részén, forgalmas környezetben, 2002-ben épült hár...
68 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29828456)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított Téglalakás Alsórákoson! 14. kerület - Kassai utcában, csendes, zöld környezetben található ez a jó állapotú, meleg...
66 900 000 HUF
1 216 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54823925)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest IV. kerületének egyik legkedveltebb, frekventált részén, Újpesten a Závodszky Zoltán utcában kínálok megvételre egy 5....
74 800 000 HUF
1 053 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64344981)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budatétény Közkedvelt Kis Lakótelepén, 4 Emeletes Épületben Éladó Egy 1, 5 Szobás, Erkélyes Lakás. A lakás a 2. emeleten talá...
62 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (12635272)