Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74534152)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon • Új Építésű • Bútorozva • Modern Design És Technológia • • 3%-os Otthon Start igényelhető! • Kiváló közlekedésnél, köz...
46 800 000 HUF
1 671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (42392529)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, erkélyes garzon a Békásmegyeren – remek lehetőség! Budapest kedvelt részén kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 4...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44295743)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, Igényes, Barátságos Otthon Rákoskeresztúron. Csak a Balla Ingatlan Kínálatában. Központi elhelyezkedésű és infrastr...
74 900 000 HUF
1 188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25394995)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szent István Bazilika Közelében Garzon Eladó! Alkuképes Irányár! Megvételre kínálok a VI. kerület Hajós utcában, a Bazilik...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (45163593)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
X. Ker. Martinovics tér sarkán eladásra kínálunk egy 120 nm-es, belső kétszintes, 2 fürdőszobás ingatlant. a tulajdoni lapon "e...
68 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (74746544)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Kis lakás, kis rezsi! Eladó bútorozott, első emeleti, erkélye...
9 300 000 HUF
251 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59327729)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Kassai úti Campus közelében eladó egy 4. emeleti, zárószint 55 nm-es, 2 szobás felújítandó tégla építésű társash...
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (36495824)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, kertkapcsolatos,...
63 500 000 HUF
1 443 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (47945729)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 500 000 HUF
1 455 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (74654247)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, földszinti, kert...
57 900 000 HUF
1 447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (43773869)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 10 lakásos társasházban, földszinti, kert...
65 000 000 HUF
1 477 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (37764663)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 500 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95464685)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Kertvárosának egyik legnépszerűbb részén, a Krisztina téren kínálunk megvételre egy 36 m²-es, 1, 5 szobás panelprogramos h...
39 500 000 HUF
1 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai egyéb lakás hirdetés (79622578)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk kínálatában! Piliscsaba egyik leghangulatosabb részén Fényes ligeten, eladó egy kiváló adottságú lakás. A...
57 700 000 HUF
1 068 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84496796)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lágymányos Irinyi József utca. 37 Nm-es 1+1 szobás lakás sürgősen eladó. Azonnal költözhető, 1/1 tulajdonos, tiszta tulajdonlap...
73 900 000 HUF
1 997 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13649887)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlan Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Marina Part közelében helyezkedik el, ahol a vízpart közel...
75 260 000 HUF
1 567 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57556944)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 53 négyzetméteres 2 szobás lakás a közkedvelt 18. kerület Lakatos lakótelepen. Az ingatlan egy klasszikus 9 emeletes ...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (64343423)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
+++ Teljesen felújított, földszinti panellakás mosonmagyaróváron +++ Eladó egy földszinti, teljes körűen felújított panellakás...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (76331799)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 38 nm-es lakás győr-szabadhegy kedvelt RÉSZÉNGyőr-Szabadhegy egyik legkeresettebb részén kínálok megvételre egy 2. emelet...
41 500 000 HUF
1 092 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosszabadi tégla lakás hirdetés (23744674)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás szitásdomb kedvelt részén kertkapcsolattal, garázs LEHETŐSÉGGELGyőr egyik legkeresettebb, családi házas övezetében,...
62 990 000 HUF
1 124 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal