Eladó lakás 80 millióig (25020 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 020 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (58387948)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű lakások 2027 márciusi átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Már csak 1 db...
54 990 000 HUF
948 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54356249)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladásra kínálok egy 69 m2-es, 2 szoba 2 félszobás elrendezésű társasházi lakást. Az in...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47558727)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban, a Korányi f. Utcán négyemeletes társasház 2. emeletén eladó egy 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes, műany...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84614856)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, a Búza téri piac közelében eladó egy 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás egy liftes társasház 2. emele...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (89739328)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Búza tér közelében eladó egy 76 nm-es, 2. emeleti, liftes társasházban található, azonnal k...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (78412162)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, a Búza téri piac közelében, 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal s...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43563547)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, az Állomás közelében, az Arany János utcában eladásra kínálunk egy 66 nm-es, földszinti lakást egy kívülről szige...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (28821454)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra találsz, amely nemcsak a mindennapjaid kényelmét szolgálja, hanem a város szívében, a felka...
73 900 000 HUF
1 478 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (42329785)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet első lakásvásárlók számára is, akik szeretnék m...
56 000 000 HUF
1 513 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (77453994)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Lakás leirása: A lakás felújitott, szép, világos 73 m2 a lakás plusz zöldre néző fedett erkély van A lakás rendkivül jó beosztá...
76 900 000 HUF
1 053 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (43345866)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel a lehetőséget Siófok egyik kedvelt részén, Fokihegyen! Eladó egy 40 nm-es, első emeleti lakás, amely tökéletes vál...
46 990 000 HUF
1 204 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94455156)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Újkertben a Nagyerdő szélén Kartács utcán, 44 nm-es, 2 külön nyíló szobás, jó állapotú, 7. emeleti, nyugati tájolású,...
54 900 000 HUF
1 247 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (29637622)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása A XI. kerületi Bartók Béla úthoz közel épülő lakópark egy csendes, nyugodt környezetet kínál a város forgat...
69 239 100 HUF
1 730 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (25196293)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Víztorony utcában eladó egy átalakított 53 m2-es, 5. emeleti, felújított lakás! Főbb jellemzői: - körbenapozott, v...
59 000 000 HUF
1 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (12945433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség Albertfalva egyik legnyugodtabb utcájában – prémium állapotú, erkélyes lakás Budapest XI. kerületének kedvelt,...
75 250 000 HUF
1 710 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (45449821)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Edelény városában egy 51 nm alapterületű lakást. Az ingatlan két szobával rendelkezik, amelyek burkolata hajó...
15 500 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (49172735)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Edelény csendes, nyugodt környékén, egy tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a használt lakás 91 négyzetméteren terül...
14 200 000 HUF
156 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (46573624)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely tökéletes választás lehet fiatal felnőttek számára, akik saját otthonra...
13 800 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (54323577)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a III. kerület egyik kedvelt részén, a Kolosy tértől nem messze, egy 57 m²-es, nappali + 2 hálószobás, belső kétszintes l...
75 900 000 HUF
1 331 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (74474379)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Székesfehérvár egyik legkedveltebb részén, a belváros közelében, zöldövezeti nyugalomban várja új lakóit ez a teljeskörűen felú...
79 900 000 HUF
760 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?