Eladó lakás 80 millióig (25020 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 020 db
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (47923449)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, 56 m2-es, földszinti lakás eladó a Lövöldén Ingatlan jellemzői: - tégla épületben - a ház szigetelése megtö...
53 500 000 HUF
862 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (83494583)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljesen felújított tégla lakás a közkedvelt Hóvirág utcában! Kiváló elhelyezkedésű, jó hangulatú és világos lakás várj...
32 500 000 HUF
560 344 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (37449754)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladóvá vált egy jó elrendezésű, bruttó 107 nm-es (nettó 84 nm) első emeleti lakás Sopronban a Táncsics Mihály utcában! Az in...
74 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (34923396)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
• 1 + Fél Szobás Lakás • Szuper Helyen • Tárolóval • • Mátyásföld • Jó Infrastruktúra • Jó állapotú, rendkívül jó beosztású, ...
62 900 000 HUF
1 462 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (65439347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított 1+fél szobás lakás Újpalotán – csendes parkra néző otthon kiváló közlekedéssel Megvételre kínálunk Újpalotán, ...
52 000 000 HUF
1 485 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (94562534)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiatalok, befektetők - érdemes megnézni! Metró közelében eladó egy 51 nm-es, 1+1 félszobás, tágas konyhás, tehermentes, közep...
64 500 000 HUF
1 264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47422454)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz Zugló szívében – Erkélyes garzon saját parkolóval! Eladásra kínálunk egy fiatalos, 2019-ben kialakított, 25 m²-es...
42 000 000 HUF
1 680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tégla lakás hirdetés (53372327)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tiszakécske frekventált helyén, kiváló lokációban egy igazán különleges lehetőséggel bíró társasházi lakást ajánlunk figyelmébe...
37 000 000 HUF
435 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34396473)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított • Alacsony Rezsi • Remek Befektetés • Modern Dizájn Nagyszerű Infrastruktúra • Közel a Városligethez • Azonnal költ...
77 800 000 HUF
1 318 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (47863267)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi Gyártelepen a Kandó Kálmán sétányon, 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás haszonélvezeti joggal terhelten eladó. ( F...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (83551489)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Római városrészben közel a centrumhoz 57nm-es 2 szobás első emeleti erkélyes panellakás eladó. Panelprogramban részt vett, 10...
34 400 000 HUF
603 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73949541)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kőbánya városközponthoz közel a Nyerő utcában 2 emeletes ház 2. emeletén 3 szobás, 62 nm-es jó állapotú lakást kínálunk eladásr...
67 900 000 HUF
1 095 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (23777777)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Első Emeleti, Erkélyes csúsztatott zsalus, Azonnal birtokba vehető, Tehermentes, Világos, jó állapotú, Egyedi Fűtésmérős lakás ...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (31978469)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akadémia Gardenben – 41 m², IX. kerület, Pápay István u. Eladó a közkedvelt Akadémia Garden modern lakóparkjában egy 41 m² es...
79 900 000 HUF
1 948 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (31752463)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakjon a madárcsicsergős, zöld lővérekben! Sopronban a Alsólővérekben, hőszigetelt rendezett társasházban, 1 emeleti, 62 nm-es,...
69 900 000 HUF
1 127 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38537735)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Belvároshoz, állomásokhoz közel az Arany j. Utcában eladásra kínálok egy 66m2-es, 2+1 szobás, jó állapotú, magasfö...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94154531)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Korányi f. Utcán, 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás, szigetelt, négyszintes társasház 2. emeletén eladó! Főbb ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97694348)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 53 nm-es, 1+2 Szobás, Francia Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt tégla épí...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (55651988)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Kórház közelében, Ady endre utcán, 46 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalus ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (97543359)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes otthon Zugló szívében – ahol jó megérkezni! Van az a lakás, ahová belépve az ember azonnal érzi: itt valóban otthon...
72 500 000 HUF
1 169 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal