Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Albertirsai egyéb lakás hirdetés (35232535)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség, tetőtéri lakás hatalmassal terasszal Albertirsán! Eladó új építésű 4 lakásos társasházban egy 51 m2-es lak...
59 300 000 HUF
630 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (88754868)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97639998)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, 5...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (26943731)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó dabason új építésű, földszinti lakás legyen új lakója ennek a 2024-ben elkészült energiatakarékos fűtésrendszerrel kialak...
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai tégla lakás hirdetés (63937694)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a munkácsy LAKÓPARKBAN! Eladásra kínálunk Albertirsán egy 1. emeleti lakást a Munkácsy lakóparkban. Az épület beton...
52 900 000 HUF
1 230 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42955743)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros62 m² 2+½ szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó (nem zárószint)Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvelt r...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44864467)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (73553397)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (49734623)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29682734)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, belső kétszintes lakások a Városliget közelében! Eladó Budapest 7. kerületének Városligethez közeli részén (Dembin...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (62743923)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 53 négyzetméteres 2 szobás lakás a közkedvelt 18. kerület Lakatos lakótelepen. Az ingatlan egy klasszikus 9 emelete...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33997375)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start hitelre alkalmas ingatlan CSEPEL-ERDŐSORON! Eladó 48 m2-es, 2 szobás, erkélyes földszinti lakás kiváló elhelyezk...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (65542278)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, kétszobás lakást a népszerű József Attila lakótelepen, az Üllői út közelében, kiváló lokációva...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45959431)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló helyen, kiváló lehetőség! Rugalmasan használható tér - befektetés, ami azonnal TERMEL VÁROSI lehetőség két funkcióval - ...
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47663278)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Belváros és a Tettye között, csendes utcában 65 m2-es amerikai konyha nappali+2 hálós erkélyes lakás új tulajdonosát keresi! a ...
69 000 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (25717349)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2, 5 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságú 59 nm-es, 3. emeleti panel lakást Pécs közked...
42 990 000 HUF
728 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74913497)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs legjobb részén Magaslati úton örök panorámás lakás eladó:- tégla építésű- négyemeletes épületben- 67 nm-es- jelenleg kétsz...
69 000 000 HUF
1 029 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46714429)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertvárosban CSOK-ra, Start Hitelre alkalmas felújított lakás! A szigetelt épületben lévő 4-ik emeleti 2 szobás, 5...
42 990 000 HUF
826 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56342467)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 18. kerületének kiváló elhelyezkedésű, keresett környékén a Thököly Házban eladó egy 2001-ben épült, kulturált, 3 emel...
71 200 000 HUF
1 514 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42773578)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
42 000 000 HUF
1 235 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal