Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92975483)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló helyen, kiváló lehetőség! Rugalmasan használható tér - befektetés, ami azonnal TERMEL VÁROSI lehetőség két funkcióval - ...
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44114454)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79753643)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és zöl...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35979897)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VI. kerület egyik csendes mellékutcájában, a Székely Bertalan utcában kínálunk megvételre egy igényesen felújított, első emel...
57 999 000 HUF
1 933 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (67793642)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerület, Újpesti lakótelep kedvelt részén, Újpest központ közvetlen közelében eladó egy 71 nm-es, 3 szoba + étkező/hallos f...
68 300 000 HUF
961 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42755365)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított minigarzon ELADÓ! A Rejtő Jenő utcában, a Pesti Magyar Színház közvetlen szomszédságában eladó egy igényesen felúj...
54 000 000 HUF
1 928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (97594255)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lux Ingatlaniroda Tokod kínálatából az ingatlantárban 182501758 számon eladó Tokod, téglalakás jellemzői: Eladó Tokodon egy 1...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49338596)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás eladó Kőbánya Óhegyen! X. kerületben, Óhegyen, a Lámpagyár utcában kínálunk megvételre egy 56 m²-e...
65 900 000 HUF
1 176 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (33577435)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54 m2-es, 3. emeleti, 2 szobás lakás. Dunaújvárosban, Rákóczi f. Téren, eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, átlagos állapotú ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (21785374)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz a városközpontban. Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén, az Álmos vezér utcában, a városközpontban kínálom ezt a p...
38 990 000 HUF
1 053 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43664745)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritkaság Kertvárosban: Földszinti, saját kertes lakás nevetségesen alacsony rezsivel! Ingatlanosként illene objektívnek lenne...
48 000 000 HUF
905 660 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (64863945)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, sóstón 67 m²-es, 2 szobás lakás ~300 m²-es saját kerttel, garázzsal, tárolóval és kamrával ELADÓ! Irányár: ...
59 900 000 HUF
894 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93957553)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó lakás kiváló lokációval Győr–Nádorvárosban – 62 m², saját ízlésre alakítható A Komplex Ingatlaniroda megvételre kí...
47 000 000 HUF
758 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (46942653)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
**Eladó lakás Mosonmagyaróváron! ** Megvételre kínálok Mosonmagyaróváron egy **52 m²-es, jó elosztású lakást**, amely **2 külö...
42 900 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (39297743)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepel belvárosában kínálunk megvételre egy 55 nm-es, 1+1 félszobás, erkélyes lakást egy jó állapotú, folyamatosan karbantartot...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (46367655)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű lakások a Balaton déli partján, Balatonlellén– modern otthonok természetközeli környezetben! Eladásra kínálunk prém...
66 300 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (33384262)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
71 000 000 HUF
1 203 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási tégla lakás hirdetés (38148773)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaalmás központjában ELADÓ egy igazán hangulatos, 30 négyzetméteres társasházi lakás, amely ideális választás lehet akár első...
28 990 000 HUF
966 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (23853833)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának gyér forgalmú csendes utcájában kínálok megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező 2005-ben építet...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77332265)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában, 6 lakásos társasházban 2. emeleti, erkélyes  lakás eladó! - Komoly referenciákkal rendelkező építte...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal