Eladó lakás Budapest budai oldal (5713 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 713 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29493456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú, erkélyes lakás. A lakás 2024-ben részlege...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (29739933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó, 76 nm-es lakás pincével Óbuda központi részén – Kolosy tér közelében. Óbuda kedvelt, központi részén, a Ko...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46438791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, galériás lakás eladó a Frankel Leó út sétáló szakaszán Eladó egy 36 nm-es, praktikus elrendezésű, galériás lakás, ...
65 000 000 HUF
1 805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31489363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 134 m²-es, 5 szobás lakást a II. kerület egyik legkedveltebb részén, a Keleti Károly utcában, liftes társ...
188 900 000 HUF
1 409 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93358491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 55 m²-es, 2 szobás lakás a Mátyás-hegyen 10nm-es terasszal! Csendes, zöldövezeti környezetben, Mátyás-hegyen eladó ...
94 900 000 HUF
1 725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91129473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Egy kifinomult kertkapcsolatos otthon a Tóváros-Lakópar...
114 900 000 HUF
1 915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49595442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka budai élmény kompromisszumok nélkül- Panoráma, ami minden napszakban új arcát mutatja RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Harsánylejtő eg...
229 900 000 HUF
1 869 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33235945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, csendes, világos lakás A 11. kerület belső parkos, zöld részén, csendes, de az Allee Bevásárló Központtól 3 perc sé...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (21737458)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, igényesen felújított lakás a Bécsi úton, a Katinyi mártírok park közvetlen közelében Eladó egy 75 m²-es, első emeleti...
125 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49689857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Projekt bemutatása Óbuda, Hegyoldal lokációban, 2 földszinti, 2 belső kétszintes, liftes lakások kerülnek kialakításra, teremg...
288 200 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (72117572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Az ingatlanba belépve előszobába érünk, melyből karnyújtásnyira elérjük a vendég toalettet. Továbbhaladva balra a hatalmas étk...
289 900 000 HUF
1 610 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34753629)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Sas-hegyen, természetvédelmi területtől karnyújtásnyira, nagyszerű adottságokkal rendelkező ...
89 900 000 HUF
1 605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97454298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a ...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (79579234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sas-hegyen, természetvédelmi területtől karnyújtásnyira, nagyszerű adottságokkal rendelkező ingatlan! Zólyomi úton eladó egy ...
89 900 000 HUF
1 605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (94927969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bp. III. Ker. Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43645782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli oldalon - eladó egy nagyon jó elrendezésű 49nm-es panellakás. Az élhető terekkel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (54975843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. III. Ker. Új-építésű, kertkapcsolatos lakás! Nettó 52 m²-es lakás. Egy újonnan épülő 6 lakásos társasházban, kitűnő elhelye...
117 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37737457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatalmas terasz, dunai panoráma! Dunaparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól! Budapest XI. k...
300 600 000 HUF
1 990 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31928641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
355 200 000 HUF
2 077 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97792792)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
368 200 000 HUF
2 080 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?