Eladó lakás Budapest budai oldal (5713 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 713 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79733473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső rózsadomb imádói - FIGYELEM! Eladásra kínálunk egy különleges adottságú, napfényes 4 szobás, napfényes, második emeleti ...
219 000 000 HUF
1 766 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44997874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó II. Ker. Törökvészen 1960-as években épült társasházban egy 70 m2-es, hivatalosan 2 szobás, (valóságban 2 és fél szobás, ...
138 900 000 HUF
1 984 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (24132823)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes 60 nm-es, 2 szobás, francia erkélyes lakást Budapest egyik kiemelkedő részén, a 11. kerületben,...
117 000 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (26456343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás plusz garázs és TÁROLÓ ! Budapesten a Sashegyen a xi. - XII. kerület határán található kilenc lakásos társasházban, 59 m2...
106 000 000 HUF
1 796 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (67163443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A jövő otthona itt van! **LUXUS & zöld energia egy HELYEN! **Ismerd meg legújabb, **innovatív, energiatakarékos, fenntarthat...
119 850 000 HUF
1 964 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (79874484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vízparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező BERUHÁZÓTÓL! BUDAPEST XI. kerületében, közvetlenül a duna PA...
87 500 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27741933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 750 000 HUF
1 786 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47134637)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
123 250 000 HUF
1 711 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39144769)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
107 900 000 HUF
2 035 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (93496667)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
90 800 000 HUF
1 780 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43765484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 900 000 HUF
1 845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77994556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
93 275 000 HUF
1 759 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85332864)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 74 nm-es, 3 szobás, erkélyes, felújítandó lakás, 4 emeletes panelprogramos házban! ...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39447917)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, II. kerület eladó exkluzív lakás. Hárs-hegy, 104 nm-es, újszerű lakás a zöld oázisában! MODERN, minden igényt kielé...
214 900 000 HUF
2 192 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (51661743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két lakásból egy tágas OTTHON! Budapest III. kerületében, a Pók utcai lakótelepen eladó egy II. emeleti, 83 m²-es panellakás,...
120 000 000 HUF
1 445 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (33464981)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rózsavölgy kertvárosi részén, zöldövezeti környezetben kínálunk megvételre egy 130 m²-es, tágas, világos, 4 erkélyes, dupla kom...
229 000 000 HUF
1 761 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (13522777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált a Pók utcai lakótelep egyik legjobb elrendezésű, 73 m²-es, dupla francia erkélyes lakása, mindössze néhány perc sé...
102 900 000 HUF
1 409 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (38431335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Csak a Hunters Ingatlaniroda kínálatában, eladó a II. kerület egyik legkeresettebb részén, az ikonikus Margit Udvarban, egy 4. ...
214 900 000 HUF
1 432 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95764394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerület Bimbó úti 93 m²-es azonnal költözhető lakás eladóIdeális rendelőnek, irodának vagy igényes otthonnak, hatalmas közö...
144 500 000 HUF
1 553 763 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33273522)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, vízparti lakások eladók Budapest XI. kerületében, közvetlenül a Duna partján! Élvezze a Duna közelségének különle...
81 850 000 HUF
1 705 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?