Eladó lakás Budapest budai oldal (5685 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 685 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13742253)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
XI. Spanyolrét, újépítésű sorház saját kerttel, 2 AUTÓBEÁLLÓVAL XI. kerület spanyolrét körzetében, csendes mellékutcában, telj...
227 206 000 HUF
1 789 023 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53513699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
218 504 000 HUF
1 762 129 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57843957)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
214 000 000 HUF
1 725 806 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (24234218)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerület zöldövezeti részén a Mezőkövesd utcában eladó, egy 65 m²-es, +teraszos (2 m²), napfényes és jól alakítható lakás. A...
89 900 000 HUF
1 362 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23549848)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46849837)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hangulatos, panorámás otthon törökvész SZÍVÉBEN 74 m²-ES, igényesen felújított lakás terasszal és budai KILÁTÁSSAL Budán, a II...
187 000 000 HUF
2 527 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33744575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium minőségű újépítésű lakások Péterhegyen modern építészet, zöldtetők, kivételes terek Budapest XI. kerületének egyik leg...
226 800 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (47845981)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37654386)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
HÁZRÉSZ/lakás eladó 111 m2 saját használatú kerttel + tárolóval! III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok e...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44249446)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 104 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
169 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (26457563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás – Pünkösdfürdőn! Eladó egy 47 nm-es, 2 szobás, 6. emeleti tégla lakás a III. kerületben, Pünkösdfürdőn. Főbb je...
78 900 000 HUF
1 678 723 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32839882)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mammut bevásárlóközpont közeli LAKÁS! Frissen felújított, 2 szobás, kertkapcsolatos földszinti lakás eladó a II. kerületben, ...
105 000 000 HUF
2 560 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35984199)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálok a XXII. kerület közkedvelt Nagytétény városrészén egy teljes körűen felújít...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43366732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fő utcában, Batthyány tér és a Dunapart közelében klasszikus liftes társasház 2. emeletén eladó 4 szobás, világos, 132 nm-es 2 ...
168 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35479371)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 s...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (36787653)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a bécsi úton, a III. kerületbe penthouse lakás! ! ! 80 Nm lakrész + 10 nm erkély + 60 nm örök panorámás tető téri terasz...
145 000 000 HUF
1 342 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845838)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bp. III. Ker. Újszerű kertkapcsolatos 124 nm lakás, Testvérhegyen a Óbuda hegyvidékén eladó. Maga az ingatlan belső kétszintes...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39283764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (87734893)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a II...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46795995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: XI. Bogdánfy utcai lakótelepen, nagyon jó közlekedésn...
69 900 000 HUF
1 889 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal