Eladó lakás Budapest budai oldal (5685 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 685 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43349759)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán, a Faluházban egy teljeskörűen felújított, panelprogramos 52 m²-es, 2 szobás, azonnal költözhető lakás. A lakás ...
72 900 000 HUF
1 401 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (21557318)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai Várra néző luxuspanoráma a Naphegy szívében – kétszintes, 2 garázsos exkluzív otthon vagy prémium befektetés Budapest i....
209 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (19322343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újépítésű, belső kétszintes penthouse lakás a Tarhos utca környékén, buda legkeresettebb RÉSZÉN Kivételes lehetőség azoknak, a...
364 991 000 HUF
2 683 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32129522)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív újépítésű lakások buda zöldövezetébenötlakásos luxus társasházban már csak 3 lakás ELÉRHETŐ! KERTKAPCSOLATOS, luxus ...
308 916 000 HUF
2 432 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32158545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 156 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
193 000 000 HUF
1 237 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27355346)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. kerületben a Bécsi úton, az Óbudai Egyetem szomszédságában kínálunk megvásárlásra egy jó állapotú 60 nm-es lakást. Tulajdo...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77994981)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pasarét zöldövezeti részén, téglaépítésű, földszinti, 53 nm-es, erkélyes, DNY-i fekvésű esztétikusan berendezett és teljesen gé...
95 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69647434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
6 Apartmanból álló AirBnB engedéllyel rendelkező szálláshely a Gellért-hegy lábánál! Az AirBnB engedély tovább vihető. A 6 ...
272 800 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37754473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületének központi részén, Rózsadomb és Országút városrész határán keresi új tulajdonosát egy 81 m2-es, egyedi a...
124 900 000 HUF
1 486 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27475338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdonostól eladó Budapest 3. kerület egyik kedvelt részén, a Himző utca 6. emeletén egy 50m2- es, 2 szobás, loggiás parkra n...
72 490 000 HUF
1 449 800 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (33549383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Leányka utcában, 1970-es évek elején épült, panelprogrammos, 9-ik emeleti, 59nm-es lakás eladó. Tágas világos nappal...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26585497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állapot...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (97122376)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** A XII. kerület egyik legzöldebb, legnyugodtabb részén, a Farkas-völgy közvetlen közelében kínálunk el...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44334333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Praktikus, világos otthon kiváló helyen, eladó egy 49 nm-es, azonnal költözhető panellakás az Etele úton! A XI. kerület kedve...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93433485)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49535725)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó új építésű sorházi lakás III. kerület Duna-parton! Irányára: 200. 000. 000 Huf + Áfa (27%) Fedezze fel a vízparttól sé...
200 000 000 HUF
1 063 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (24797542)
6 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás a 2. Ker kedvelt részén
70 000 000 HUF
2 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (49363643)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Margit körúton, egyirányú forgalmú részén, 1910 ben épült szecessziós bérház 3. emeletén, erkélyes, 3 külön nyíló szobás, nagy ...
134 900 000 HUF
1 349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (67379483)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: n/a