Eladó lakás Budapest budai oldal (5685 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 685 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47544587)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel Budapest 11. kerületének egyik rejtett gyöngyszemét, Kelenföld szívében, az Etele Plázával szemben elhelyezkedő, 51...
87 000 000 HUF
1 553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34444485)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állapot...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93855952)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Keresed az első saját otthonodat vagy egy remek befektetést? Megtaláltad! Eladó egy szuper elosztású, harmadik emeleti, házköz...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (66979553)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állap...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44257277)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a III. kerület kedvelt részén, a Szomolnok utcában egy 59 m²-es, nappali + 1 hálószobás, világos, jó elosztású lakás a 2....
88 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94646693)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Nagytétény csendes utcájában eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 56 m²-es, 3. emeleti lakás. a lakás egy rendezett, fol...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34487548)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla épí...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (12664944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 s...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33193565)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (36598442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület kedvelt részén, az Etele úton egy 49 nm-es, ötödik emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatlan tágas és ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (35935534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (83434777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. kerületben luxus hatlakásos társasház középeső lakása, 26 nm panorámás terasszal 118 nm nettó alapterülettel keresi új tul...
219 000 000 HUF
1 855 932 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (98557388)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (59976964)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36735338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
2, 5 Szobás földszinti lakás saját terasszal és tárolóval a XI. kerület kedvelt részén! A XI. kerület egyik legkedveltebb körn...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72442999)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritkán előforduló lehetőségként eladásra kínálunk Budán, az Orbánhegy tetején, a Thomán István utcában egy kétszobás, közepes á...
89 000 000 HUF
1 854 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (69357453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! a társasház 3. em...
154 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (12243343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (64233328)