Eladó lakás Budapest budai oldal (5685 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 685 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52794359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Kelenföld szívében, egy jó fényviszonyokkal rendelkező lakást. Ez az ingatlan kivál...
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79411783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36847317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern lakás kiváló elrendezéssel. 74 Nm, amerikai konyhás nappali + 3 szoba. ( II. Török utca) Kivételes lehetőség! Ela...
115 000 000 HUF
1 554 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (91571933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetőknek ajánlom az alábbi ingatlant. A lokáció, kiváló, i. kerület Gellérthegy utca. Kedvenc cukrászda, Déryné a közelbe...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (37219939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, tágas tetőtéri lakás eladó budán - 3 ERKÉLLYEL! 130 Nm-es, világos, jól alakítható tetőtéri lakás Budafok kertváros...
160 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (37399879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Földszinti lakás 3 hatalmas saját terasszal - budán ELADÓ! Azonnal költözhető, felújított földszinti lakás eladó Budafokon, ny...
170 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63394535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42455589)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerület, Mechwart liget szomszédságában, a Varsányi Irén utca csendes mellékutcájában, kiváló infrastrukturális környezetbe...
114 900 000 HUF
1 552 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43343373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. Kerületben 58 nm-es lakás eladó. Az ingatlan a méltán közkedvelt, 2004-ben megépített Amfi apartmanház  2. emeletén hely...
99 900 000 HUF
1 722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67433321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelkedő lehetőség! Eladó kiváló helyen, Pasarét szívében, a Torockó tér szomszédságában, csendes mellékutcában egy napfényes...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46239394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (55794342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári életérzés budán! a II. kerületben, a hangulatos Keleti Károly utcában kínálok megvételre egy 133nm-es, 3 szobás, na...
229 000 000 HUF
1 477 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (91525342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Rózsadombi villalakás hihetelen panorámával, ősfás kertben, önálló GARÁZZSAL Felújítandó 2. emeleti 92 m2-es, 2 erkélyes, 4 szo...
185 000 000 HUF
2 010 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85245463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű, világos, parkra néző, csendes lakást Budapest XI. kerület közkedvelt részén, Szentimreváros...
69 850 000 HUF
1 746 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (56437784)