Eladó lakás Budaörs környékén (24762 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 762 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45754876)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44329739)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban Alíz utca, XI. kerület Budapest XI. kerületében, a mindig népszerű Bu...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (17919673)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kiváló elhelyezkedésű panorámás panel lakás! a Budapest szívében található ingatlan 51 négyzetméteres. Ez a lakás ideális...
62 999 999 HUF
1 312 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (26712336)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület, Aliz utcában, egy azonnal költözhető, 2001-ben épült társasházban egy 43 m2-es, amerikai konyhás nappaliva...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (28462914)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal Eladásra kínálunk Újbuda egyik ...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39688412)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, erkélyes lakás csendes környezetben, kiváló közlekedéssel újbudána XI. kerület közkedvelt részén, a Halmi utcában, c...
73 900 000 HUF
1 421 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (98339329)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás a 14. Ker. , Alsórákoson. Főbb jellemzők: 67 m², Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli)Emelet: földszint, a ...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (62936217)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestújhelyen a XV. Ker. -Ben eladó napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját haszná...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97535332)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Igazi ritka lakás érkezett kínálatunkba Káposztásmegyer i. Lakótelepén, parkos környezetben, 3 emeletes ház földszintjéről. a l...
121 000 000 HUF
1 390 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45364877)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Exkluzív élettér saját kerttel angyalföldön 2016-os épületbenAngyalföld kedvelt, nyugodt részén eladó egy 75 m²-es, 2+2 félszob...
145 900 000 HUF
1 945 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37778396)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, jó állapotú lakás XIII. kerületben, a Honvédkórház közelében, kiváló lokációval! Az ingatlan remek elhelyezkedés...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37164471)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78347275)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyönyörűen felújított, prémium hangulatú lakás eladó a II. János Pál pápa tér szomszédságában! a lakás az M4-es metrótól pár pe...
63 900 000 HUF
1 825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73743333)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt, Duna felőli részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a pra...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26399137)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatalmas zöld fákkal körülvett, jó beosztású, 4 szobás, panelprogramos, erkélyes, budai hegyekre panorámás óbudai lakás ELADÓ! ...
95 000 000 HUF
1 202 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72339474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Budapest, XII. kerület Németvölgy városrészben eladó egy 2 szobás, első emeleti, 48 m2-es, jó állapotú lakás, fedett gépkoc...
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43473919)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest egyik legkülönlegesebb dunaparti rezidenciájában, az exkluzív infinity Residence épületének 10. emeletén kínálunk megv...
645 000 000 HUF
4 813 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (77348244)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest 11. kerületben, a gazdagréti lakótelepen eladó egy 6. emeleti 67 nm-es, erkélyes panel lakás gyönyörű panorámával, 1+3...
94 000 000 HUF
1 402 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75858263)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*****Felújított, kertkapcsolatos lakás eladó a II. kerületben***** Eladó Hűvösvölgytől 10 perc buszútra, a Kölcsey utcában egy ...
116 000 000 HUF
1 841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33249574)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*****Felújított, kertkapcsolatos lakás eladó a II. kerületben***** Eladó Hűvösvölgytől 10 perc buszútra, a Kölcsey utcában egy...
126 900 000 HUF
2 080 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal