Eladó lakás Budaörs környékén (24765 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 765 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72339474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Budapest, XII. kerület Németvölgy városrészben eladó egy 2 szobás, első emeleti, 48 m2-es, jó állapotú lakás, fedett gépkoc...
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43473919)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest egyik legkülönlegesebb dunaparti rezidenciájában, az exkluzív infinity Residence épületének 10. emeletén kínálunk megv...
645 000 000 HUF
4 813 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (77348244)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest 11. kerületben, a gazdagréti lakótelepen eladó egy 6. emeleti 67 nm-es, erkélyes panel lakás gyönyörű panorámával, 1+3...
94 000 000 HUF
1 402 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75858263)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*****Felújított, kertkapcsolatos lakás eladó a II. kerületben***** Eladó Hűvösvölgytől 10 perc buszútra, a Kölcsey utcában egy ...
116 000 000 HUF
1 841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33249574)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*****Felújított, kertkapcsolatos lakás eladó a II. kerületben***** Eladó Hűvösvölgytől 10 perc buszútra, a Kölcsey utcában egy...
126 900 000 HUF
2 080 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45834474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, világos garzonlakás galériával a Honvédkórház közelében A tulajdoni lapon 24 m²-es, galériával bővített inga...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (99537823)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Metróközeli nyugalom – Eladó erkélyes garzon a Pöttyös utcánál Budapest IX. kerületének egyik legpraktikusabb részén, közvetle...
51 000 000 HUF
1 758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (53473598)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, kertkapcsolatos lakás Felsőrákos zöldövezetében - Alapterület: 44 m² - Elrendezés: konyha, fürdőszoba + wc, tá...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26764385)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető, modernizált otthon a radnóti UTCÁBAN Új lakóját ez a frissen felújított, 39 nm-es, másfél szobás laká...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34835598)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XIII. kerületében, a Róbert Károly körút és a Jász utca sarkához közel, egy polgári ház 1. emeletén található, 3...
41 900 000 HUF
1 074 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (27732179)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 10. kerületi Pongráctelepen, egy 4. emeleti, 37 nm-es, 1, 5 szobás, felújítandó, napfényes lakás, rendezett társasházban, kiv...
30 900 000 HUF
858 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (57942232)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép állapotú, két külön nyíló szobás panellakás Angyalföldön eladó! - Alapterület: 35 m² - Elrendezés: 2 külön nyíló szoba (...
75 900 000 HUF
2 168 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41539334)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás dupla garázzsal+ 2 tárolóval Zuglóban. Budapest XIV. kerületében, Zugló csendes és zöldövezeti részén, A...
129 000 000 HUF
1 535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33728973)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületének egyik dinamikusan fejlődő, egyre keresettebb részén, a Palotanegyed és a Corvin-negyed közvetlen köz...
65 990 000 HUF
1 047 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55737347)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Erkélyes, újszerű lakás a XIII. kerület kedvelt, zöldövezeti részén*** Eladásra kínálok a Rokolya park közelében, egy 2021-...
112 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41215443)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
87 000 000 HUF
1 705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37994874)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest II. kerület rózsadombon eladó egy 2 szobás 53 nm-es 2. emeleti, házközponti fűtéses, egyedi mérős, loggiás, panel laká...
112 000 000 HUF
2 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37794342)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb lakás hirdetés (55937393)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kizárólag Nálunk! *** a Vadlúd utca környékén. Érden saját kerted lehet - nem csak egy lakásod! Eladó modern, kertkapcsolato...
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47436574)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kelenföld, Albert utcai park közelében eladó egy 2+1 szobás összkomfortos lakás. a társasház saját kerttel rendelkezik, jó álla...
105 900 000 HUF
1 534 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal