Eladó lakás Budaörs környékén (24773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 773 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54135833)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó zöld, kertre néző világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület Tárogató úton található az ingatlan, amely egy hatalmas go...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23459912)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetős...
120 000 000 HUF
1 739 130 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34834737)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületbenBudapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kíná...
142 000 000 HUF
1 972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34373525)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetős...
130 000 000 HUF
1 884 057 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32668232)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a II. kerületben, a közkedvelt Apostol utcában egy 66 m2-es, nappali+2 hálószobás, jó állapotban lévő, csendes, kertre né...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93924342)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27732741)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, erkélyes lakás csendes környezetben, kiváló közlekedéssel újbudán A XI. kerület közkedvelt részén, a Halmi utcában,...
73 900 000 HUF
1 421 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (15412773)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az i. kerület csendes kellemes, keresett részén eladó egy 50 nm-es, napsütéses, 1+hallos, erkélyes, átlagos állapotú, 3. emelet...
82 900 000 HUF
1 658 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34623342)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városligetnél szép házban emeleti garzonlakás eladó! Eladásra kínálunk egy felújítandó állapotú, téglaépítésű lakást a Városl...
52 000 000 HUF
1 925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (23739785)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 63 m²-es, napfényes, 3. emeleti, erkélyes, panorámás lakás Budapest XXI. kerületében, a Krizantém utcában. A lakás ...
66 500 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58633942)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
(For English scroll down) Budapest szívében, a Dohány utcai Zsinagóga közvetlen szomszédságában kínálunk megvételre egy igazán...
42 900 000 HUF
2 523 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75244748)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
(For English scroll down) Mini otthon nagy hangulattal a Mátyás téren – ahol minden kézre esik Eladó a VIII. kerület egyik eg...
24 500 000 HUF
2 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76149478)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
(For English scroll down) VII. kerület, Hernád utca – 71 nm-es, erkélyes, hangulatos otthon eladó! Budapest szívében, mégis ...
86 900 000 HUF
1 223 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73399942)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Gazdagrét közkedvelt részén egy 28 m²-es, parkra néző, földszinti garzonlakás. A lakás alacsony fenntartási költségű, a...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24332767)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritka AJÁNLAT! A 14. kerület, kellemes, frekventált részén, a Stefánia úton kínálunk eladásra egy teljes körűen, ízlésesen fe...
109 000 000 HUF
1 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63519353)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 3. kerületben, pók-utcai lakótelepen egy erkélyes, 67nm+ 4 nm erkélyes, 3 szobás panel lakás, 4-emeletes társasházban a...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23433339)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben, Erzsébetvárosban egy 88 nm-es, különleges - történelmi homlokzattal rendelkező társasházban 4+1fél szo...
199 700 000 HUF
2 269 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37417797)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest IV. kerületében, az Izzó lakótelepen Eladó egy 49 nm-es 2 szobás, azonnal költözhető lakás a IV. kerület e...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32447359)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újlipótvárosi lakás! Eladó a Családi Ingatlan kínálatában lévő, 39nm-es 2 szobás lakás a Radnóti Miklós utcában a West ...
67 000 000 HUF
1 717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67164624)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyönyörűen felújított nagy belmagasságú lakás a szent istván park KÖZELÉBEN Igényes, modern stílusban, minőségi anyagokkal tel...
188 000 000 HUF
1 825 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal