Eladó lakás Budaörs környékén (24773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 773 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (18437231)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Best FAMILY MADÁRHEGY középső részén, kiváló helyen, nagy KERTTEL Frekventált utcában, csendes helyen épülő n+3 szobás, (akár n...
249 000 000 HUF
2 165 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39613448)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Praktikus beosztású újszerű zöldövezeti lakás n+3 /1. Em ÉLMÉNYPARK BELÉPŐVEL! Extra minőségű, újszerű 1 emeleti 96 nm-es n+3...
199 000 000 HUF
2 072 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73683314)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 15. kerületben, az Erdőkerülő utcában egy 6. emeleti, 61 négyzetméteres, erkélyes lakás. Az ingatlan teljesen felújítot...
74 500 000 HUF
1 221 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47139333)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy örökpanorámás, közvetlen dunaparti, kétszintes lakás a Boráros téren. Alsó szint: előszoba, nappali, szoba, konyha, ...
229 000 000 HUF
2 267 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (13949618)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Saját részre és befektetésnek is tökéletes! ! ! *** Amennyiben egy kiváló és értékálló befektetést, netán remek elrendezés...
110 000 000 HUF
1 803 278 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23495953)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában egy 51 nm-es, 2 szobás, nagy ...
95 900 000 HUF
1 880 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (34335227)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Mádi utcában, családi házas övezet szomszédságában eladó egy 35 nm-es, kiváló elosztású, 1 + 1 félsz...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49885839)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, világos, 2 szobás lakás panelprogramos társasházban, a 10. emeleten. ✔ Loggia ✔ nagyon kedvező rezsi ✔ pa...
57 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49228944)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Zuglóban egy kiváló állapotú belső kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 84 m²-es lakást. Praktikus elrendez...
123 000 000 HUF
1 464 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91877945)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Városias otthonosság nagyvárosi lendülettel a Cordia Park Residence-ben RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ A Corvin sétány szívében, a Cordia ...
210 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84434949)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, kulcsrakész, frissen felújított garzonlakás Budapest szívében, a Jókai utcában! Fektessen be a jövőbe, egy igazán külö...
80 000 000 HUF
1 904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43883794)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fektessen be a jövőbe egy igazán különleges ingatlanba, amely nemcsak modern otthonként, hanem értékálló befektetésként is megá...
79 000 000 HUF
1 580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93477579)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 m²-es lakás Budapest szívében, a XIII. kerületben, a Radnóti Miklós utcában! Kivételes lehetőséget kínálunk azoknak,...
69 500 000 HUF
1 418 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73687286)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület kedvelt, hangulatos részén nagypolgári lakás eladó. A lakást már magas műszaki tartalommal felújították, hamarosa...
95 000 000 HUF
1 144 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (17269543)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne keressen tovább! Első tulajdonostól eladó ez az 54 m²-es, gyönyörűen kivitelezett, földszinti lakás a keresett Mediterrán La...
80 000 000 HUF
1 481 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74543481)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 67 m²-es, rendkívül jó elosztású, napfényes lakást a Erzsébetváros egyik legkeresettebb részén, a Dózsa Gy...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87689482)
6 napja a megveszLAK-on