Eladó lakás Budaörs környékén (24773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 773 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48944855)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legnépszerűbb negyedében, Újlipótvárosban, a közkedvelt Kresz Géza utcában kínálunk eladásra egy azonnal költözh...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25459575)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Angyalföldön, a Béke tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 202...
88 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75639574)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XIII. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a közkedvelt Lőportárdűlő városrészben kínálunk megvételre e...
129 900 000 HUF
1 353 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (91492822)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújítandó lakás kiváló adottságokkal – remek lehetőség saját otthon kialakítására! Kiváló közlekedés mellett, rendes, csend...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (29252444)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, jó elosztású lakás eladó a Vízmű lakótelepen! Eladó egy 54 m²-es, 2. emeleti, napfényes lakás egy 4 emeletes társash...
54 800 000 HUF
1 014 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75483477)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 14. kerületben, a Stubnyai utcában egy állógalériás garzonlakás. Az alsó szint 9 nm, az állógaléria további 6 nm-rel nö...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (58723928)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, erkélyes lakás Pestújhely zöldövezeti részén! Pestújhely csendes, biztonságos és zöld környezetében kínálunk...
65 900 000 HUF
1 267 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33832421)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület egyik legkedveltebb részén, Újlipótvárosban, a Hegedűs Gyula utcában, a 2003-ban épült Római Kert társasház 2. em...
153 000 000 HUF
2 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (89499744)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kosztolányi Dezső térnél a Feneketlen -tó közelében eladó egy 2 szoba+hallos, 83 nm - es, erkélyes, panorámás, Felújítandó laká...
109 500 000 HUF
1 319 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (58453522)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! Eladó Budapest x. kerületében Óhegyen egy exkluzív hangulatú, panorámás teraszos téglalaká...
209 900 000 HUF
1 841 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77264713)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Zugló központi részén, Bosnyák tértől pár perces sétára kínálunk megvételre egy földszintes, udvari bejáratos, 28 nm-es, k...
37 900 000 HUF
1 353 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72948519)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magas Hozamú Befektetést Keres? Vagy Kiemelkedő Presztízsű Környékre Költöztetné Vállalkozását? Esetleg Egy Patinás Környéken, ...
134 000 000 HUF
1 614 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45175244)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Palotanegyed egyik legkeresettebb részén, a Corvin-negyed közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 82 nm-es, első emeleti,...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73232549)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében kínálunk megvételre egy 75 m²-es tégla lakást. A keleti tájolásnak köszönhetően a lakás kellemesen...
82 000 000 HUF
1 093 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (18934682)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A Zsinagóga közelében kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, két bejáratos, minőségileg felújított és kett...
199 000 000 HUF
1 825 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63197776)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városliget közelében kínálunk megvételre egy kellemes hangulatú, első emeleti lakást rendezett társasházban. Az ingatlan prakti...
68 000 000 HUF
1 387 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (82326989)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tágas belvárosi OTTHON Tágas, kiváló adottságú lakás Budapest egyik legkedveltebb belvárosi környezetében. A 125 m²-es ingatl...
178 400 000 HUF
1 427 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (83137639)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, a Szentendrei úton kínálunk megvételre egy 49 m²-es, 5. emeleti, két szobás, erkélyes...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64983742)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó erkélyes, felújítandó lakás a VII. kerület, Hernád utca közkedvelt részén! A 90 nm-es, 4 szobás ingatlan (3 szoba külön...
104 900 000 HUF
1 165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (25453576)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 6 fél
✅Prémium otthon hatalmas tetőterasszal Zugló szívében – Paskal Rose lakópark Van az a pont, amikor egy lakás többé válik egysz...
179 900 000 HUF
2 431 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal