Eladó lakás Budaörs környékén (24773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 773 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (15973477)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 610 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 14
Budapest egyik legpezsgőbb, folyamatosan fejlődő és turisztikailag kiemelt részén Belső-Erzsébetváros, Dohány utcában kínálunk ...
840 000 000 HUF
1 377 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87582536)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A 8. kerületi Baross utcában, közvetlenül a Kálvária téri park mellett eladó egy 73 négyzetméteres, első emeleti tégla lakás. K...
78 500 000 HUF
1 075 342 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (46245358)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Józsefváros, Panorámás Déli fekvésű 3 szobás erkélyes klimatizált lakás eladó a Baross utcában. A jó elrendezésű 64 m2-es, 9. ...
74 800 000 HUF
1 168 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42399337)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkedveltebb részén, a Margit körúton eladó ez a 38 nm-es, teljes körűen megújított garzonlakás egy szépen karb...
75 000 000 HUF
1 973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (32932354)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kelenföld, Albert utcai park közelében eladó egy 2+1 szobás összkomfortos lakás. a társasház saját kerttel rendelkezik, jó álla...
105 900 000 HUF
1 534 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (49635735)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XI. kerület egyik legcsendesebb, zöldövezeti részén, Hosszúréten kínálunk megvételre egy igazán különleges, prémium minőségbe...
298 000 000 HUF
3 136 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (25714799)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Azonnal költőzhető, teljes körűen felújított, erkélyes lakás albertfalva kedvelt RÉSZÉN Budapest XI. kerületében, Albertfalván...
68 900 000 HUF
1 531 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75955542)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Óbudán egy 34 nm-es, teljes körűen felújított lakás egy 10 emeletes, rendezett társasház 3. emeletén. A szinten mindöss...
59 900 000 HUF
1 761 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43515574)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, azonnal költözhető lakás nyugodt, csendes környezetben, rendezett közös kerttel. A tulajdoni lapon jele...
69 900 000 HUF
1 184 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73734344)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy nagyon jó állapotú lakás a Nádastó parkban! Nádastó park kedvelt, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy 53 ...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (41877653)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy hangulatos, 31 m²-es, 1 szobás lakás Budapest belvárosának egyik legpatinásabb részén, a Petőfi Sándor utcában, közve...
75 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (62399754)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy szigetelt házban található világos, nagyon jó állapotú lakás a Nyírpalota úton! Kiváló közlekedés mellett kínálunk ...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36573843)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a pezsgő Nagymező utcában kínálunk eladásra egy 1 szobás, belső kétszintes...
32 000 000 HUF
2 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72527634)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VI. kerület egyik legnépszerűbb utcájában, a Nagymező utcában kínálunk megvételre egy 2. emeleti, utcai nézetű, 83 nm-es inga...
129 900 000 HUF
1 565 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (66437472)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest frekventált, mégis csendes részén, a Váci úthoz közel, eladó egy kertkapcsolatos, földszinti tégla lakás (tulajdoni hány...
32 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (47423546)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 44 m²-es, 1+1 félszobás, földszinti lakást Csepel kertvárosi részén, nyugodt, zöldövezeti környezetben! ...
50 900 000 HUF
1 156 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43733293)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerületben: családi házas részen eladó egy 49 m2, 2 szobás, közvetlen kertkapcsolatos, jó állapotú téglalakás, 4 m2 erkélly...
57 750 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95393776)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás minigarzon a VII. kerületi Szövetség utcában – kiváló befektetés! Budapest VI. kerületének egyik kedvelt, közp...
44 900 000 HUF
2 040 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97824422)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Lehel utcában egy 89 nm-es, 3 szoba + hallos, közepes állapotú, kelet–nyugati fekvésű, első emeleti, cirkófűtéses, légk...
86 900 000 HUF
976 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (25427343)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladóvá vált Újpest kertvárosi részén egy 65nm-es, fényes, 1+2 félszobás újépítésű lakás.  A lakásban padlófűtés és klíma is t...
74 990 000 HUF
1 153 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal