Eladó lakás Budaörs környékén (24773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 773 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64635987)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében, a Vörösvári út kedvelt részén egy 68 nm-es, 3 szobás, jó állapotú panel lakás, panelprogramos,...
82 500 000 HUF
1 213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99954293)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás eladó a XI. kerület szívében, a Móricz Zsigmond körtéren! Eladó a XI. kerület egyik legkedveltebb ...
95 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65741526)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú lakás eladó a Kele...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75848333)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII. kerületében, Rottenbiller utca elején, a Városligeth...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33427242)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes elegancia és végtelen lehetőség a Városliget szomszédságában! Megvételre kínálunk egy klasszikus, nagypolgári lakás...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26239441)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők és családalapítók figyelem! 908. 000 Ft/m² áron a baross utcában! (For english please scroll down) Budapest egyik le...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35838539)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: - Alapterület:...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44538172)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, világos, erkélyes, 3 szobás lakás a Rákóczi út 78. Szám alatt, egy rendezett, kulturált tár...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92531332)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a buli negyed szívében! Airbnb engedéllyel! Klauzál térnél, rendezet ház első emeletén, 77 m2, 2 szobás, jó elosztású lakás eladó. 3 Éve teljesen fel lett újítva, vezetékek ki lettek cserélve, Ariston cirkó kazán, biztonsági ajtó, ablak csere.
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43944445)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű fe...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54566937)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, azonnal KIADHATÓ! FELÚJÍTOTT kislakás, a westend és a városliget között FÉLÚTON A kerület csendes részén,...
58 900 000 HUF
1 963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46332984)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zugló egyik kiváló részén eladó egy 40 m²-es, földszinti, kertkapcsolatos lakás, amely remek választás lehet saját otthonnak va...
65 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53134831)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, teljes körűen újjáépített nagypolgári lakás a Corvin-negyed közelében Budapest dinamikusan fejlődő részén, liftes tá...
149 900 000 HUF
1 611 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33734573)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyugalom hangulatos köntösben: Belső-Terézvárosban, felújított, klímás, bútorozott lakás eladó Megújult Jókai tértől...
94 900 000 HUF
1 636 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27974756)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakásFerencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a nyü...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (82769493)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás polgári lakás a IX. kerületi Mátyás utcábanBudapest IX. kerületében, a Mátyás utcában eladó egy 41 m²-es, nagy b...
63 000 000 HUF
1 536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24131944)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Scroll down for English -Trendi, felújított lakás Ferencváros szívében, nyugodt utca, pezsgő városi életEladásra kínálok egy ig...
99 950 000 HUF
1 665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (96887346)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív Lehetőség a Várnegyed Lábánál! Képzelje el, ahogy reggelente a Horváth Kert zöldjére ébred, Budapest szívében, az i....
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33382487)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Trendi, fiatalos garzon kivételes lokációban Belső-Ferencváros szívébenBudapest egyik legpezsgőbb és legjobban megközelíthető v...
69 900 000 HUF
2 055 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (63645443)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Bikás park közelében! Eladó egy 48 nm-es, két szobás, 3. emeleti lakás, 3 nm-es lodzsával, ki...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal