Eladó lakás Budapest 60 millióig (4047 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 047 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (79863335)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás, házrész! Az ajánlat részét képezi egy 27 nm-es lakás, és egy abból nyíló, jelenleg szobaként használt 17 nm-es ü...
48 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (56542649)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (86617583)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! A lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (29653499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal*****Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de átal...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (29546713)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerület közkedvelt részén Csepel- Erdősoron kínálunk megvételre egy 55 m2, 2 szobás, 2. emeleti lakást, csúsztatottzsalus ...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (21714773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Újpesten egy csendes, felújított, földszinti lakás jó közlekedéssel és infrastruktúrával. Ha szép állapo...
53 900 000 HUF
1 122 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73826763)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Zuglóban, a Korong utcában, csendes, zöld, parkos környezetben kínálok egy 26 nm-es alapterületű szuterén lakást. - Kis ...
33 990 000 HUF
1 307 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75977127)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Önkormányzati Lakás bérleti Joga! Eladó Budapest Belvárosában, az v. kerületben a Bank negyedben egy önkormányzati Laká...
27 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55946952)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, VII. kerülete – elnevezése: Erzsébetváros – Budapest legkisebb alapterületű kerülete. Pest egyik legjelentősebb törté...
56 745 000 HUF
2 269 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74136354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jelentős árcsökkenés! ! ! XIII. kerületben a Váci úton (Vizafogó) a Duna Pláza közelében kínáljuk megvásárlásra egy felújítás ...
41 000 000 HUF
1 366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28478857)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros belvárosi részén található — Nyugati térhez, a Duna-parthoz és a Pozsonyi úthoz közel,...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (96497631)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy jó helyen az Újpesti Dunaparthoz nagyon közel. . . . Jó közlekedéssel és itt minden megtalálható újpesti piac, gyógyszertár...
39 900 000 HUF
906 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (72472184)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Újpalotán, egy 35 nm-es 1+1 szobás, ötödik emeleti, távfűtéses, társasházi lakás. A tízemeletes panelház, lifttel...
53 800 000 HUF
1 537 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (52745374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás az Aradi utcában! - Világos és hangulatos otthon; - Zuhanyzós fürdőszoba; - Alacsony rezsijű, a közművek mérése eg...
35 000 000 HUF
2 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (82356423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a x. kerület népszerű részén kínálunk megvételre egy átlagos állapotú, tégla építésű lakást. - 52 Nm lakótér - 2. ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16555427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó műszakilag felújított, földszinti, lakás a VIII. kerületben a Visi Imre utcában. Alapterülete 34 nm-es, egy légterű kial...
44 999 000 HUF
803 553 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84254521)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében, Újlipótvárosban ezt a kivételes, frissen felújított 18 négyzetméteres, használt lakást, amely id...
37 900 000 HUF
2 105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77422779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület, Tisztviselő telep igazi kuriózum a város közepén! Kertvárosias lakó környezet, kisebb házak és hatalmas geszten...
34 900 000 HUF
658 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93457477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk a X. kerület központi részén egy panel lakást! Az ingatlanról: ✔️ 41 m2 ✔️ 2. emeleti részei: nappali, há...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 11. kerületének szívében. Az ingatlan főbb jellemzői: - 32nm - 1 szoba - G...
34 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal