Eladó lakás Budapest belváros (7132 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 132 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99337162)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
See english BELOW! Eladó a 6. Ker. Csengery utcában - az Andrássy úttól másfél sarokra - egy első emeleti, utcai nézetű, hangul...
65 000 000 HUF
1 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (22978274)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns, felújított nagypolgári lakás az Operánál tér, életérzés, presztízsA VI. kerület szívében, az Operától pár lépésre kíná...
126 500 000 HUF
1 976 562 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42399389)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi elegancia + nyugalom, ritka kombináció a VI. kerületben! Eladó a VI. kerület Nagykörúton belüli részén, a Csengery ut...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77731238)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok a Király utca kedvelt részén, a Székely Mihály utcánál, szép házban, 2. emeleti, 90 nm-es, 2022-ben igényese...
370 000 EUR
1 486 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29289429)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületben eladó, egy 74 nm-es, nappali + 2 hálószobás lakás! Az ingatlan amerikai konyhás nappalival és két fürdőszobával ...
93 000 000 HUF
1 256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61649453)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület, Király utca Felújított, világos, 87 nm-es lakás eladó! Az Andrássy út, Oktogon és Liszt Ferenc tér közelében elad...
105 000 000 HUF
1 206 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42325147)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületben, az Andrássy úttól 2 percnyire, a Káldy Gyula utcában eladó egy elegáns, 85 nm-es lakás. Az ingatlan egy 16 laká...
142 000 000 HUF
1 670 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31267354)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó prémium lakás az v. kerület szívében a Stollár Béla utcában. a rendkívül tágas, világos lakás, ahol a modern kényelem és ...
219 900 000 HUF
2 470 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83738933)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
VII. kerületben, Belvárosban, a Zsinagóga mellett, a Dohány utcában. Eladó egy 83 nm-es, világos és tágas lakás. Az ingatlan 4....
135 000 000 HUF
1 626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73432669)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton! Budapest v. kerületének szívében,...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84986333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Váci utca déli részén, szépen felújított eklektikus, liftes épületben, első emeleti, udvari nézetű lakás eladó...
99 900 000 HUF
1 958 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49346592)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az v. kerületben eladó, egy csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű, 50 nm-es, kétszobás lakás. Az ingatlan egy impozáns, nagypolg...
83 000 000 HUF
1 660 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68336338)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi prémium otthon 116 m² modern elegancia, kompromisszumok nélkül Eladó, egy 116 nm-es, teljesen felújított, 3 szobás, 3...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67927155)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton! Azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közlek...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57247525)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban eladó, egy 47 nm -es, 2 szobás, felújított lakás. Az in...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49389339)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerületben központi részén a Tobacco road-on, vagyis a Dohány utcában, a századforduló környékén épült liftes ház 4. emele...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97755329)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, teraszos lakás egyetemek közelében, kiváló befektetés vagy élhető otthon! Budapest VIII. kerületében, az Orczy tér...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75582957)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elosztású lakás a Corvin negyed szívében, befektetésnek is ideális! Budapest VIII. kerületében, a Corvin Pláza közvetl...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49587839)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VIII. kerület egyik különleges hangulatú, történelmi miliővel átitatott részén kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottság...
121 000 000 HUF
1 043 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal