Eladó lakás Budapest belváros (7132 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 132 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63347223)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74729382)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42986534)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi lakás, amibe azonnal be akarsz KÖLTÖZNI Középső-Erzsébetvárosban, a Magyar Színház szomszédságában eladó egy teljesk...
81 900 000 HUF
1 742 553 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87496964)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2 szoba hallos lakás, 71 nm-es, a nappali ablakai és az erkély a Dunára és a budai Várra PANORÁMÁS. A társasház folyamatosa...
193 400 000 HUF
2 723 943 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43389831)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
507-Es lakás 51 nm + 8, 2 nm terasz A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis ...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72785495)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sürgősen eladó! ! ! ! ! ! Vidékre költözés miatt eladó szeretett 82 m2-es, 2+1 félszobás, tágas terekkel rendelkező, körbejárh...
109 900 000 HUF
1 340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95294689)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség a belváros közelében 2 két lakás egy áráért! Kiváló közlekedéssel, a 2-es és 4-es metró közelében, kultúr...
78 000 000 HUF
1 164 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42374363)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különleges penthouse lehetőség Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén, a Csarnok negyedben, a Körúthoz, Blaháho...
197 239 000 HUF
2 120 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676759)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72334993)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Budapest 1. kerület egyik legkedveltebb kerületében, a Naphegy városrészben, a Tabán felett található. Az ingatlan ...
135 000 000 HUF
1 626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63439659)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
***Eladó befektetésre alkalmas prémium ingatlan belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációj...
295 000 000 HUF
3 206 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (67792429)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24392858)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42247418)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 71nm...
139 900 000 HUF
1 970 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55354445)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különleges penthouse lehetőség Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén, a Csarnok negyedben, a Blaha Lujza tér é...
207 620 000 HUF
2 162 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24526795)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15396444)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Párizsi hangulatú panoráma, budai hegyek látványa, kivételes tetőteraszok azonnal költözhető penthouse a Blahánál Budapest bel...
228 382 000 HUF
2 154 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38447223)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
160 500 000 HUF
3 732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19344497)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39527425)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal