Eladó lakás Budapest belváros (7122 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 122 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93649997)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a VI. kerületben, a Podmaniczky utcában Eladó a Podmaniczky utcában egy 50 m²-es, földszinti, tel...
57 000 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48525627)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó adottságú téglaépítésű lakás Budapest belvárosában, az Osvát utcában. A 65 négyzetméteres ingatlan a magasföldszi...
72 900 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41257993)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, tágas lakás két bejárattal a körút közelében, liftes házban! Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, 2 szobás lakás a körút...
109 900 000 HUF
1 194 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17393689)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt részén, a Klauzál utcában – pár lépésre a Klauzál tértől és a Gozsdu udvartó...
53 800 000 HUF
1 630 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (95633923)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás, Airbnb engedéllyel, a bem RAKPARTON. I. , a Halász utca közelében, rendezett társasházban, félemeleti, 101 nm...
189 000 000 HUF
1 871 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93633373)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, a Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában vált eladóvá ez a bár felújítandó, de jó adottságú lakás...
47 000 000 HUF
1 807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96174995)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76784945)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83948489)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start Programos lakás, az Erzsébet körúton eladó! ! ! 3%-Os hitelre megvásárolható, kétszobás lakás, az Erzsébet körút...
99 900 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45377835)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
2026 Év végén költözhető lakásokat kínálunk eladásra Budapest egyik legkedveltebb, ár/érték arányban legkiválóbb környéken, a 8...
83 467 050 HUF
1 605 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37515534)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás a II. János Pál Pápa térnél a Szerdahelyi utcában! Első otthonnak és befektetésnek is kiváló lakás Eladó...
44 200 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97352433)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás lakás a Szerdahelyi utcában – kiváló lehetőség 3%-os hitellel! Budapest egyik fejlődő részén, a Szerdahelyi ut...
45 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64536934)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó napfényes lakás a Nagy Fuvaros utcában – kiváló lehetőség befektetőknek és otthonkeresőknek! Megvételre kínáljuk ezt a ...
43 200 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44794437)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy modern új építésű  társasházban egy 4. emeleti korszerű új otthont. a lakás 44m2 alapterületű +4m2 erikél...
79 000 000 HUF
1 795 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47966321)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy modern új  építésű társasházban lévő 1. emeleti lakást. a déli tàjolásból adódóan nagyon vilàgos. a kilàt...
140 900 000 HUF
1 601 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34783635)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest i. kerületében, a Naphegyen keresi új tulajdonosát egy 28 m2-es, erkélyes, örök panorámás garzonlakás. Ha prémium terü...
75 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (94937457)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy nyugodt, elegáns városi tér történelmi környezetben. – Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Budapest v. kerületében, a Havas ut...
220 000 000 HUF
2 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62749253)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, világos, teljesen felújított, 30 nm-es, 2 galériás garzonlakás Budapest egyik legkeresettebb r...
53 900 000 HUF
1 796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54343335)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adottsá...
64 900 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66577469)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Oktogon és Andrássy út sarkán, teljes felújítás után, liftes házban, 72 m2-es lakás eladó. Fűtése gazdaságos cirkó, közös kö...
144 500 000 HUF
2 006 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal