Eladó lakás Budapest belváros (7122 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 122 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (76667223)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Vár lábánál örök panorámás, napfényes nagypolgári lakás eladó! Eladó az Attila úton, egy szép, patinás, rendezett ház félemel...
129 900 000 HUF
1 273 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45324489)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32477294)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében, valamint a Városliget sétatávolságában kínálunk ...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22337183)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 46 nm-es, 2 tágas, különálló szobával rendelkező lakás, mely új tulajdonosa számára akár azonnal kiadható befektetést...
67 500 000 HUF
1 467 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54334529)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított és bútorozott 2 szobás 1. emeleti lakás eladó Belső Erzsébetvárosban! Eladásra kínálok a VII. kerületben a Klauzál...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16476834)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern lakás a Corvin sétányon, bútorozva, azonnal költözhető! Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35277774)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lakás prémium bútorokkal közel 4 méteres belmegassággal a Dohány utcában! Ez a nagypolgári stílusban épült l...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74676446)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeretne a Városliget mellett élni? A Dózsa György úttól 100 méterre, földszinti, kertre néző, 75 nm-es lakás eladó! A 100 é...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (66884247)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy felújított téglalakás Budapest VII. kerületében Vörösmarty utca elején! Az ingatlan 1. emeleten helyezkedik el  75n...
89 900 000 HUF
1 198 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97264144)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a VII. kerület szívében eladó egy felújított téglalakás, az ingatlan 53nm alapterületű, 2 szobás, konyhás Fürdőszob...
79 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54594936)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel Budapest VII. kerületének szívében, Belső-Erzsébetvárosban található tágas tégla lakást. Nappali 2 hálószobás összk...
104 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75393652)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget a fiatal felnőttek számára, akik modern, kényelmes és világos lakást keresnek Budapest ...
96 000 000 HUF
2 341 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52577754)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel új otthonát Budapest szívében – modern 1 szobás újépítésű lakás az Orczy negyedben! Az Orczy negyedben található ú...
79 000 000 HUF
2 821 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42338662)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Orczy negyedben található új, 41. 6 Nm-es lakásunk ideális választás, ha Ön egy friss, energikus környezetben szeretne élni,...
97 000 000 HUF
2 309 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44579338)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Orczy negyedben található új, 41, 6 nm-es lakásunk ideális választás, ha Ön egy friss, energikus környezetben szeretne élni,...
99 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (58957483)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest i. kerületében, a Naphegyen keresi új tulajdonosát egy nettó 84 m2-es lakótérrel és 3 db összesen 16 m2-es erkéllyel, ...
185 000 000 HUF
1 850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (91834992)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Naphegy utcában eladó egy 50 m²-es, 2 szobás, jó állapotú, világos lakás, amely egy rendezett társasházban található. Elhely...
75 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44452879)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom Budapest VII. Ker. Erzsébetváros-Ligetváros részen, 2 szintes téglaház első emeletén található, 25nm-es, egy...
39 900 000 HUF
1 596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37364593)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, felújítandó lakás a Molnár utcában, Budapest belvárosának egyik legkedveltebb részén. Az ingatlan egy rende...
89 000 000 HUF
1 816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal