Eladó lakás Budapest belváros (7122 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 122 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37299648)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első lakását, amely nemcsak otthonod lesz, hanem egy életstílus szimbóluma is! A kiváló á...
38 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73591262)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban kiadható lokációjában kínálunk megvételre egy magasföldszinti, belső udvarból könny...
105 000 000 HUF
1 060 606 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63495639)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó, kiváló befektetési lehetőség a Keleti pályaudvar közvetlen közelében! Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban kiadh...
116 000 000 HUF
1 171 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92978352)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok az 5. kerület Lipótvárosban egy 5. emeleti, nettó 86, 6 nm-es, 3 szobás, erkélyes, duplakomfortos luxusottho...
239 000 000 HUF
2 685 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (48945242)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező 48 m2-es lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5...
86 400 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33443683)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező 44 m2-es lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5...
79 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (65984353)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező kis lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5 emel...
52 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (72315367)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest történelmi belvárosának egyik legnépszerűbb, presztízs értékű környékén, az Andrássy út és az Oktogon közvetlen közelé...
139 950 000 HUF
2 744 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (77349733)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás elit környezetben – i. kerület, Naphegy utca Kivételes lehetőség Budapest egyik legpatinásabb és legkeres...
115 000 000 HUF
1 825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (26487335)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiemelt elhelyezkedés – a Várnegyed és bevásárlási/éttermi lehetőségek közvetlen közelében. Az ingatlan 56 m² alapterületű (1...
99 900 000 HUF
1 783 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82375355)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy felújított, 32 négyzetméteres, téglaépítésű lakást Budapest szívében, az István utcában. A lakás a negye...
61 000 000 HUF
1 906 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24395269)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújított, 47 négyzetméteres, téglaépítésű lakást Budapest szívében, az István utcában. A lakás a negye...
85 700 000 HUF
1 823 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55633373)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 27 nm-es, ablakos szuterén...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38748444)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 31 nm-es, ablakos szuterén...
22 500 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (83495315)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, dupla erkélyes lakás eladó a VIII. kerület dinamikusan fejlődő részén, a Práter utcában, Azonnal kölzöthető! Budapest...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35362932)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú, polgári lakás a városliget szomszédságában erzsébetváros csendes RÉSZÉN! A Városliget közvetlen...
98 900 000 HUF
1 392 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53342268)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, világos, 99 nm-es lakás 3 m belmagassággal és két erkéllyel. Nagy ablakok, egész napos fény, liftes, rendezett ház. A ...
108 500 000 HUF
1 095 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92498779)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség a belváros szívében, a Mozsár utca elején! Budapest 6 kerületben, Mozsár utca elején 3 emeletes polgári ház má...
90 900 000 HUF
1 540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55887433)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 47 nm-es duplex lakás. A ingatlan renová...
41 800 000 HUF
889 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal