Eladó lakás Budapest belváros (7122 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 122 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33458237)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
️ Reformkori elegancia az Erzsébet tér és a Budapest Eye szomszédságában Vannak épületek, amelyeknek tartásuk van. Ez az 1840-...
79 999 999 HUF
2 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84377277)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető 2 szobás lakás eladó a Teleki László tér közelében! Megvételre kínálunk egy 49 m²-es, praktiku...
66 000 000 HUF
1 346 938 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73384957)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú, polgári lakás a városliget szomszédságában erzsébetváros csendes RÉSZÉN! A Városliget közvetlen...
98 900 000 HUF
1 392 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23348334)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. A hirdeté...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45497154)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség a belváros szívében, a Mozsár utca elején! Budapest 6 kerületben, Mozsár utca elején 3 emeletes polgári ház má...
90 900 000 HUF
1 540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34638648)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú, polgári lakás a városliget szomszédságában erzsébetváros csendes részén! a Városliget közvetlen k...
98 900 000 HUF
1 392 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47393574)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étkező, 2 fürdős...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95467964)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17479951)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71433541)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns, 3 szobás, dupla komfortos lakás a VII. kerület szívében, az Erzsébet körúton! Budapest belvárosában, a Nagykörút leg...
315 000 EUR
1 340 427 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96819723)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás lakás eladó a Keleti pályaudvar közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest központi rész...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34956829)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
88 Nm-es, nappali + 4 szobás polgári lakás eladó a VI. kerületben, a Szondi utcában ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest V...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91967752)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 138 nm-es, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étke...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84377697)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, utcai bejáratos ingatlan a Garay tér közelében, lakás vagy üzlethelyiség egyben! Budapest VII. kerületében, a Gar...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54167874)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
*********Luxus és kényelem a belvárosban! ! *********** Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar köz...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69423478)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha egy csendes, nyugodt lakást keresel, de fontos, hogy a város szívében legyen, MEGTALÁLTAD! ! ! NE lapozz TOVÁBB! LOKÁCIÓ:...
69 500 000 HUF
1 478 723 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53757863)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív otthon önnek - városnézés mindenki MÁSNAK Történelmi polgári lakás Budapest v. kerületének patinás városrészében ahol...
220 000 000 HUF
2 075 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59165757)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt az exkluzív, kiváló állapotú, 100 nm-es lakást Budapest 06. kerületének csendes, mégis központi részén, amely i...
114 900 000 HUF
1 149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66167349)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Belső VI. kerületben, a patinás belvárosi környezetben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, teljeskörűen felújított, 2 szobás laká...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36374226)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Budapest szívében, Belső Erzsébetvárosban, ahol a városi élet pezsgése és a nyugalom harmon...
144 900 000 HUF
1 767 073 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal