Eladó lakás Budapest belváros (7124 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 124 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22922445)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon ELADÓ! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, összesen 89 nm alapterület + 46 nm (ga...
43 800 000 HUF
2 305 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59451254)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, erkélyes otthon a belváros dinamikusan fejlődő részén! Ludovika campus szomszédságában! Budapest 8. kerületének egyre...
94 500 000 HUF
1 330 985 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37776143)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adotts...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97843773)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerületi Szigony utca és közvetlen környezete Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrésze, ahol az elmúlt évek ...
51 900 000 HUF
1 206 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33337378)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyorsan birtokbavehető, 58m2-es, 1. emeleti, lakható állapotú, könnyen kiadható, 2 szoba + alkóvos, lakás, a környék egyik kivá...
65 000 000 HUF
1 120 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92832498)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetésnek is kiváló, 3 szobás, jól kiadható, jó állapotú lakás az akácfa UTCÁBAN! Eladó a nyüzsgő belvárosban, közel a Kirá...
69 900 000 HUF
1 294 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64729124)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
> Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt Magdolnanegyedében eladó egy 52 nm alapterületű (tulajdoni lap szerint 49 nm-...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49237483)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a Népszínház utcában, közel a Blahához egy 89 m2-es utcai nézetű lakás. A lakás jelenlegi kialakítása szerint a 24 m2-es...
89 990 000 HUF
1 011 123 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96777764)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest v. kerületének szívében az Október 6. Utca elején Ön egy olyan dupla komfortos lakás tulajdonosa lehet, amely nemcsak ...
235 000 000 HUF
2 216 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49724937)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 8. kerületben, az Orczy-kert és a Ludovika Campus szomszédságában egy 1. emeleti, 2 különnyíló szobás, nettó 41 nm-es, ...
54 000 000 HUF
1 102 040 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99469132)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla építésű lakás Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Csarnoknegyedben, az Auróra utcában a környé...
66 950 000 HUF
1 097 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (69533791)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
️ Eladó teljesen felújított lakás Budapest v. kerületében – József Attila utcában! Budapest belvárosának egyik legkeresettebb...
122 000 000 HUF
2 259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37997939)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség, VII. kerület, bulinegyed – romkocsmák (szimpla kert), kávézók, bárok, éttermek közelében eladó egy abszolú...
103 000 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88133229)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest intellektuálisan nyüzsgő részében a VIII. – Kerületben eladó egy frissen felújított, lakberendező által megálmodott el...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27337376)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest VIII. Ker. -Ben eladó fsz-i udvari bejáratos dupla komfortos kétszintes 40nm-es felújított lakás. Legyen első tulajd...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54495743)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított egyszobás lakás, Budapest szívében - Kiadásra vagy álomlakásnak! Ha Budapest szívében keresel egy vadiúj, fel...
68 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47863533)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxuslakás extrákkal V. kerület Nádor utcában, pár perc sétára a Lánchídtól, 80 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, ...
255 000 000 HUF
3 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47414831)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2019-Ben teljeskörű felújításon átesett 63 nm-es 3 szobás lakás keresi új gazdáját a dream house hunters kínálatában!  Az inga...
102 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27247879)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A Dream House Hunters megvételre kínál egy 3 lakásos mini hostelt Budapest Belvárosában!  Az 1 éve teljeskörűen felújított lak...
180 000 000 HUF
1 161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443834)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. a hirdetésb...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal