Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63541773)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, napfényes nagypolgári lakás a Corvin-negyed közelében Tágas terek, napfényes szobák és kiváló lokáció – ennél jobb hely...
134 900 000 HUF
1 665 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (15254247)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos, teljesen bútorozott lakás a belváros szívében Airbnb engedéllyelBudapest VII. kerületének egyik legkedveltebb részén,...
79 900 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77343874)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerületben, Belső Erzsébetváros központi részén keresi új tulajdonosát egy tégla építésű társasház első emeletén található...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94678259)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári Elegancia és Kortárs Luxus: Belsőépítészeti Remekmű a Belvárosban Budapest egyik legpatinásabb negyedében, egy lenyűgö...
285 000 000 HUF
2 766 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33449438)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Corvin100 – 100 méterre a Corvin Plazától KÖLTÖZHETŐ442-es lakásValódi presztizs értékkel bír Budapest új belvárosában, az eleg...
88 504 000 HUF
1 609 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (52227664)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben *** A lakás: - az egykori grófi lakás az 5. emeleten találhat...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64362448)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan a 8. kerület szívében, a Magdolna utcában, rohamosan fejlődő, biztonságos környéken! Budapesten, egy 18 lakásos ...
30 000 000 HUF
697 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (85837326)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy egyedülálló lehetőséget Budapest belvárosának egyik legforgalmasabb és legfrekventáltabb utcájában, a Kos...
170 000 000 HUF
1 075 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44699379)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő befektetési lehetőség a 7. kerület központjában, a megújult blaha lujza TÉRNÉL! LIFTES ház 1. emeletén kínálunk megvét...
117 300 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (46353464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
2025-Ben gyönyörűen felújított, első emeleti, 80 m2-es galériás lakás, Budapest szívében, a Duna mellett eladó! I. emelet Tel...
159 900 000 HUF
1 998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77699978)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
80 M²-es lakás eladó a VII. kerület népszerű Jósika utcájában! Az ingatlan egy földszinti, három és fél szobás lakás, amely e...
84 900 000 HUF
1 061 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49888393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a Práter utcában egy 99 nm-es, jó állapotú, 2. emeleti lakást. Az ingatlan tágas terekkel rendelkezik, elrend...
94 900 000 HUF
958 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (78542582)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fantasztikus lokáció - azonnal KÖLTÖZHETŐ! ! ! A Diplomata negyedben kínálok eladásra, nagy nappali-konyha, 2 hálószobás, dup...
259 900 000 HUF
2 953 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37517743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a VII. kerületben, a Thököly úton, a Keleti pályaudvarral szemben egy csendes, belső udvarra néző 33 m²-es 1, ...
51 500 000 HUF
1 197 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37947493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, a Városliget közelében, a Murányi utcában, kínálnuk eladásra egy kiváló állapotú, felújított, belső ...
60 500 000 HUF
1 315 217 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73671345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó-Budapest 7. kerület -Lövölde tér közelében-Jósika utcában-102 nm es-Belső 2 szintes lakás*** ***102 nm Lakótér! *** ...
121 900 000 HUF
2 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (78623259)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Lépj be Budapest egyik legikonikusabb helyszínére: a Deák tér és az Operaház között, a világörökségi Andrássy úton vár rád egy ...
229 000 000 HUF
1 671 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (91778299)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
116 M²-es luxusélet Budapest szívében – ahol minden nap élmény! > Ez a lakás nem csak egy cím – egy életstílus. Teljes körűen...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79433927)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló lokációban, a 6. kerület legszebb utcájában, a Lázár utcában, szép, szecessziós házban kínálok megvételre egy 2. emeleti...
550 000 EUR
1 808 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31929883)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 66 nm-es, amerikai konyha nappa...
340 000 EUR
1 952 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?